NK Services (Magyarország) Kft. logo

Junior rendszerüzemeltető

  • Cég neve

    NK Services (Magyarország) Kft.

  • Munkavégzés helye

    1082 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Hazai középvállalatok informatikai rendszereinek üzemeltetése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás szóban és írásban
  • Virtuális szerver rendszerek és MS Windows szerverek üzemeltetése
  • Mentési rendszerek, NAS felügyelete
  • Szerver és desktop támogatás biztosítása
  • Informatikai nyilvántartások és rendszerdokumentációk kezelése
  • Üzemeltetési és műszaki dokumentációk folyamatos naprakészen tartása
  • Rendszerszintű problémák kezelése - mérnöki támogatással

Elvárások

Windows asztali op.rendszer Win10/11 vállalati üzemeltetési tapasztalat
Microsoft Windows 2008, 2012, 2016, 2019 szerver üzemeltetési tapasztalat
Microsoft Office alkalmazások mélyebb szintű imserete (Excel függvények, adat kapcsolatok, stb.)
Távmenedzsment és monitoring eszközök használatában szerzett tapasztalat
Jó problémamegoldó képesség, kreativitás, nagyfokú precizitás, kezdeményezőkészség, tanulni akarás
Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

Informatikai irányú végzettség
Microsoft Office 365 adminisztrátor szintű ismeret
IT üzemeltetési környezetben szerzett tapasztalat
Vékonykliens, terminál szerver és virtualizált szerver üzemeltetési ismeretek
A következő technológiákban való jártasság, implementálásukban való részvétel: MS Exchange, MS SQL, Sharepoint, Hyper-V,  VMware, Active Directory, DNS/DHCP, TCP/IP, VPN ismeretek

Amit kínálunk

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség mérnök kollégák aktív támogatásával
Piaci átlagon felüli jövedelem és juttatások
Továbblépési lehetőség vállalaton belül
Fiatalos cégkultúra, támogató csapat, jó hangulat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az NK Services (Magyarország) Kft. 14 éve működő dinamikusan fejlődő hazai vállalkozás. A piacon egyedülálló adatközponti-, felhő- és üzemeltetési szolgáltatást piacvezető technológiákkal végzünk kis- és közepes vállalatok számára. A cég stabil pénzügyi háttérrel és bővülő ügyfélkörrel rendelkezik. Fiatalos csapatunk tagjai önállóan, felelősségteljesen végzik munkájukat magas szintű mérnöki háttértámogatással.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!