Junior projektmenedzser

  • Cég neve

    VR Park Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1012 Budapest, Logodi utca 54.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Junior projektmenedzserünkként VR-platformjaink és parkjaink sikeres indításában vehetsz részt, valamint olyan projekteket vezethetsz, amelyek egyedülálló élményparkokként fognak szolgálni több tízezer ember kikapcsolódása érdekében
  • VR élményeink működésének optimalizálása, hatékonyságnövelés támogatása innovatív ötletekkel, megoldási javaslatokkal
  • Projekttervezés: projektek kidolgozása, ütemezése, költség-és erőforrás tervezés
  • VR élmények helyszínének előkészítése, építésmenedzsment: a helyszínek ki- és átalakításának felügyelete, a folyamatok határidőre történő megvalósításának ellenőrzése
  • Technikai infrastruktúra telepítése: VR/AR-eszközök beszerzése, installálása, beállítása
  • Üzemkész állapot előkészítése: az operatív üzemeltetés feltételeinek megteremtése.

Elvárások

  • Tapasztalat projektmenedzsmentben, előny a szabadidős, vendéglátó vagy ezekhez kapcsolódó területeken
  • Erős szervezési és vezetési képességek, képesség akár több projekt hatékony kezelésére nyomás alatt
  • Ügyes kommunikációs és együttműködési képesség a csapattagokkal és külső partnerekkel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas motiváció és céltudatosság
  • Kreatív gondolkodás

Előnyt jelent

  • Szakmai projektmenedzsment tanúsítvány (pl. PMP, PRINCE2) előnyös, de nem kötelező.
  • Innovatív technológiákról szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy nálunk nemzetközi szintű szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszútávú biztos szakmai karriert és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Kulcsszerep csúcstechnológiai VR-szórakoztató helyszínek és más innovatív VR/AR telepítések indításában
  • Szakmailag magas szintű és önálló munka, támogató munkakörnyezet, amely elősegíti a személyes fejlődést
  • Dinamikus és innovatív közeg, ahol lehetőséged lesz megmutatni tehetségedet
  • Családias, emberközpontú munkakörnyezet
  • Tapasztalt, összeszokott csapat

Céginformáció

Cégcsoportunkkal (VR Park Hungary Kft. és a Really VR Hungary Kft.) olyan innovatív virtuális valóság projektek megvalósításában alkottunk eddig egyedülállót, mint a Budapest szívében található VR Vidámpark, a Parlamenti Látogatóközpontban található VR-hőlégballon és a Nyíregyházi Állatparkban látogatható NemoX VR-tengeralattjáró.

Küldetésünk a magával ragadó Virtual Reality és Augmented Reality tartalmainkkal az, hogy a vadonatúj technológiai megoldásokkal elmesélt történeteinken keresztül generációkon átívelő, élményalapú kapcsolatokat teremtsünk. A szórakoztatóipar, a videójáték, a technológia és a vendéglátás területén gazdag tapasztalatokkal rendelkező csapatunkkal olyan virtuális valóság megoldásokat kívánunk nyújtani, amelyek korábban elképzelhetetlen módon hozzák közelebb egymáshoz a családokat.

Cégcsoportunk most külföldi és hazai terjeszkedésének következő állomásaihoz keresi junior projektmenedzserét. Csatlakozz a küldetésünkhöz, hogy a digitális világot olyan térré tegyük, ahol a szórakozás közben tanulhatunk!

Pályázatodat (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Junior Project Manager”-ként megjelölve. A motivációs levelet kérjük, hogy a szöveges részbe írd be (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne:

1.    Miért szeretnél váltani?
2.    Milyen szakmai eredményeidre vagy a legbüszkébb?
3.    Szakmailag miben tartod magad a legerősebbnek?
4.    Mivel lehet motiválni?
5.    Mit vársz el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon náluk tervezz?