Junior Projektmenedzser

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

  • Átviteli hálózaton történő kivitelezési projektek teljeskörű menedzselése. Ennek keretében többek között:
  • Átviteli beruházások tervezésének vezetése: szükséges szkóp, beruházási ütemterv, beruházási költségterv, szerződésterv, erőforrásterv, stb. kidolgozása, ehhez kapcsolódóan szükséges terveztetési feladatok leszerződése, elkészíttetése, belső jóváhagyás(ok)hoz szükséges szakmai, döntéselőkészítő anyagok (előterjesztések) elkészítése,
  • Egyeztetés a szükséges szakterületekkel, a projekt megvalósítás során szükséges belső erőforrások bevonása, munkájuk koordinálása a projekt sikeres megvalósítás érdekében,
  • Beszerzési igények definiálása, nyomonkövetése, egyeztetés a beszerzési szakterülettel,
  • A projektek kivitelezése során azok helyszíni felügyelete, rendszeres helyszíni koordinációk szervezése, levezénylése, megrendelő érdekeinek képviselete,
  • Kapcsolattartás a megbízott vállalkozókkal,
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó szakterületekkel,
  • Egyéb, a beruházási szakterületet érintő szakmai feladatokban történő aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Műszaki háttér vagy végzettség (erősáramú villamosmérnök vagy energetikai mérnök villamos szakirányon),
  • Minimum 1 év beruházás megvalósításban szerzett tapasztalat (minimum 132kV),
  • Precíz, strukturált látásmód és rendszerezési képesség,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • „ownership” szemlélet, képesség projektek teljeskörű menedzselésére a projektötlet felmerülésétől egészen a projekt befejezéséig (műszaki átadás-átvételig).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Elosztói, vagy átviteli hálózaton szerzett tapasztalat, az ott alkalmazott jellemző műszaki megoldások ismerete,
  • Kezdeményezőkészség, proaktív gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely: Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen
  • Rugalmasság:Rugalmasság, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a családodra is.
  • Képzés és fejlődés:Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is.
  • Előrelépési lehetőség: Nálunk folyamatosan vannak kihívások, így a lehetőség mindig adott, hogy a megfelelő tapasztalat megszerzését követően tudjunk előre lépési lehetőséget nyújtani.
  • Teljesítmény és innováció:A kimagasló teljesítményt díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk.
  • Juttatás és egészség:A kimagasló juttatási rendszerünk 13. havi fizetéssel, cafeteriával, magán-és egészségpénztárral valamint Medicover egészségbiztosítással gondoskodik arról, hogy a kimagasló alapbéren felüli juttatások is vonzóak legyenek.
  • Sport és szabadidő:Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

Egyéb információ

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

MAVIR ZRt., Budapest, Anikó utca 4.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment