Junior Projektmenedzser

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest,

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

A MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zártkörűen Működő Részvénytársaság nagy hagyományokkal bíró, jelentős tapasztalattal rendelkező ,ám fiatalos szervezet. Elsődleges feladatunk az országos energiarendszer teljesítmény-egyensúlyának fenntartása, vagyis egyszerűen fogalmazva: hogy mindig legyen áram. Ezt elsősorban 800 magasan képzett, elhivatott munkatársunk teszi lehetővé, akik 75 éves hagyományainkat viszik tovább és kötik össze a legkorszerűbb technológiákkal és módszertanokkal. Kevés szebb, izgalmasabb és felemelőbb feladat van az ország, a társadalom, a gazdaság energiabiztonságának fenntartásánál. A megújulás nem csak magára az energiaszektorra igaz ,de a MAVIR-ra is, hiszen nap mint nap tanulunk, fejlesztünk és újulunk meg egyénileg és közösségi szinten egyaránt.

Ha mindez izgalmasan hangzik és inspirál az energia világa, lépj velünk kapcsolatba, találjuk meg közösen helyed és szereped a jelen és jövő energiaellátásában!

Főbb feladatok, munkák

  • Átviteli hálózaton történő kivitelezési projektek teljeskörű menedzselése. Ennek keretében többek között:
  • Átviteli beruházások tervezésének vezetése: szükséges szkóp, beruházási ütemterv, beruházási költségterv, szerződésterv, erőforrásterv, stb. kidolgozása, ehhez kapcsolódóan szükséges terveztetési feladatok leszerződése, elkészíttetése, belső jóváhagyás(ok)hoz szükséges szakmai, döntéselőkészítő anyagok (előterjesztések) elkészítése,
  • Egyeztetés a szükséges szakterületekkel, a projekt megvalósítás során szükséges belső erőforrások bevonása, munkájuk koordinálása a projekt sikeres megvalósítás érdekében,
  • Beszerzési igények definiálása, nyomonkövetése, egyeztetés a beszerzési szakterülettel,
  • A projektek kivitelezése során azok helyszíni felügyelete, rendszeres helyszíni koordinációk szervezése, levezénylése, megrendelő érdekeinek képviselete,
  • Kapcsolattartás a megbízott vállalkozókkal,
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó szakterületekkel,
  • Egyéb, a beruházási szakterületet érintő szakmai feladatokban történő aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Műszaki háttér vagy végzettség (erősáramú villamosmérnök vagy energetikai mérnök villamos szakirányon),
  • Minimum 1 év beruházás megvalósításban szerzett tapasztalat (minimum 132kV),
  • Precíz, strukturált látásmód és rendszerezési képesség,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • „ownership” szemlélet, képesség projektek teljeskörű menedzselésére a projektötlet felmerülésétől egészen a projekt befejezéséig (műszaki átadás-átvételig).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Elosztói, vagy átviteli hálózaton szerzett tapasztalat, az ott alkalmazott jellemző műszaki megoldások ismerete,
  • Kezdeményezőkészség, proaktív gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely: Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen
  • Rugalmasság:Rugalmasság, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a családodra is.
  • Képzés és fejlődés:Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is.
  • Előrelépési lehetőség: Nálunk folyamatosan vannak kihívások, így a lehetőség mindig adott, hogy a megfelelő tapasztalat megszerzését követően tudjunk előre lépési lehetőséget nyújtani.
  • Teljesítmény és innováció:A kimagasló teljesítményt díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk.
  • Juttatás és egészség:A kimagasló juttatási rendszerünk 13. havi fizetéssel, cafeteriával, magán-és egészségpénztárral valamint Medicover egészségbiztosítással gondoskodik arról, hogy a kimagasló alapbéren felüli juttatások is vonzóak legyenek.
  • Sport és szabadidő:Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

Egyéb információ

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

MAVIR ZRt., Budapest, Anikó utca 4.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment