BÉFLEX Szolgáltató és Kereskedelmi Zrt. logo

Junior projektmenedzser

  • Cég neve

    BÉFLEX Szolgáltató és Kereskedelmi Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Táblás utca 36-38.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • hazai és nemzetközi ügyfélkörünkkel való együttműködés reklámipari gyártás területén
  • a projektfolyamat összefogása a tervezéstől a kivitelezésig
  • párhuzamosan futó projektek kezelése mentor és/vagy projektgazda támogatással
  • műszaki és nyomdaipari gyártásaink összehangolása alávállalkozóink munkájával
  • ügyfeleinkkel való magabiztos kommunikáció angol/német nyelvterületen
  • Office csomag/Excel program magabiztos kezelése és használata

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Megbízható MS Office ismeretek (kiemelten Excel)
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • „B” kategóriájú vezetői engedély
  • Kommunikációképes idegennyelv tudás angol vagy német nyelvterületen

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év szakirányú tapasztalat projektmenedzsment területen
  • gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Kereskedelmi csapatunkba keressük talpraesett, fejlődni vágyó junior kollégákat, akik fejlődni szeretnének, szeretik a kihívásokat, továbbá az integrációs folyamat elvégzése után mentori segítséggel a projektmenedzsmentünk új generációját alkotják majd.

Céginformáció

A Béflex Zrt. egy magyar családi tulajdonban lévő piacvezető középvállalat a vizuális kommunikációs iparágon belül. Egyedi reklámipari eszközöket tervez és gyárt több, mint 30 éves múltra visszatekintve.
Budapesten belül (9. kerület) 10.000 nm-en helyezkednek el irodánk illetve gyártó egységeink.
Csapatunk közel 100 fővel áll a megrendelők rendelkezésére itthon és Európában egyaránt.

Fényképes önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva tudod eljuttatni hozzánk!