Junior projectmanager (expanziós területre)

  • Cég neve

    LIDL Magyarország Bt.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Rádl árok 6.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a vállalat ingatlan portfóliójának építése, valamint kezelése
  • új helyszínek felkutatása, a vállalat terjeszkedésének elősegítése
  • expanziós projektek koordinálása
  • társosztályokkal való együttműködés
  • riportok, kimutatások, prezentációk készítése
  • ad hoc jellegű adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • sikeresen lezárt felsőfokú tanulmányok
  • ArchiCAD ismerete
  • társalgási szintű német nyelvtudás, angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • MS Office-ismeretek (magas szintű Excel tudás előnyt jelent)
  • mobilitás
  • precíz, pontos, proaktív személyiség
  • kiemelkedő problémamegoldó készség
  • prioritások kezelése
  • B kategóriás jogosítvány
  • műszaki affinitás és analitikus gondolkodásmód előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Lidl kártya, mely a Lidl üzleteiben levásárolható
  • nagy értékű egészségprogram
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából
  • a munkavégzéshez modern, kiváló minőségű IT eszközöket biztosítunk
  • home office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • a közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 100%-os térítése, autóval történő munkába járási költségtérítés 40 Ft/km
  • bérstruktúránk minden munkavállalónk számára egyenlő bánásmódot biztosít
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések
  • csapatépítő programok

Céginformáció

Értékünk a kollégánk!
A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország közel 20 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, éppen ezért nem csak szavakban ismerjük el a munkavállalók eredményességét, hanem versenyképes béreket és juttatásokat  is kínálunk.
A Te jövőd. A Mi jövőnk.