Junior Oracle DBA / Junior Oracle adatbázis szakértő

  • Cég neve

    REMEDIOS Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Teréz körút 55-57.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • SQL LINUX
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatos tanulás, az alapvizsgák letétele és pár éven belül az Oracle Certified Professional (OCP) minősítés megszerzése, a tudásod mélyítése és szélesítése
  • Üzemeltetési, projekt, támogatási feladatokban történő részvétel

Elvárások

Végzettség

  • folyamatban lévő utolsó éves felsőfokú tanulmányok, vagy felsőfokú végzettség

Munkarend

  • gyakornokként: minimum 20 óra / hét
  • teljes munkaidőben: 40 óra / hét

Személyiségbeli elvárások

  • tanulás és fejlődés iránti vágy, erős technikai érdeklődés
  • tudj önállóan is szakmai anyagokat megérteni, tanulni
  • proaktív és agilis hozzáállás
  • talpraesettség
  • rugalmasság

Szakmai tapasztalat

  • SQL/PL-SQL vagy DBA alapismeretek
  • Linux/UNIX felhasználói alapismeretek
  • Angol nyelvű szakmai dokumentációk megértése

Előnyt jelent

  • releváns főiskolai/egyetemi szakirány
  • releváns szakdolgozat téma
  • versenyeken szereplések, eredmények
  • tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás írásban és szóban
  • + …minden olyan dolog, amit relevánsnak gondolsz, azt oszd meg velünk :)

Amit kínálunk

  • szakmai kihívások, inspiráló kollégák és munkakörnyezet
  • változatos, nagyvállalati feladatok
  • tanulási, fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
  • közvetlen, támogató, és családias légkör, fiatalos hangulat
  • hosszú távú karrierlehetőség, stabil hátterű, 25+ éve alapított cég
  • versenyképes fizetés és átlag feletti cafeteria csomag
  • erős referencia az IT piacon

Biztosított eszközök

  • vállalati kategóriájú laptop és monitor
  • céges mobiltelefon magánhasználattal és internethasználattal

Irodán belüli juttatások és extrák

  • ingyenes ásványvíz, szörp, kávé, tea
  • zárt, őrzött biciklitároló, zuhanyzó
  • csocsó, darts
  • belvárosi A+-os irodaház, kilátás a Nyugati pályaudvar melletti parkra és a pályaudvar főépületére
  • kutyabarát iroda
  • a közelben rengeteg étterem, kávézó, bolt

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

A REMEDIOS 1995-ben alakult. Folyamatosan bővülő tevékenységünk leghangsúlyosabb elemei az adatbázis kezelők, Unix platformok, alkalmazásszerverek, mentési és tároló rendszerek szakértői ismerete, az IT tanácsadás, a projektmenedzsment és a szoftverfejlesztés. Projektjeink során integrált informatikai megoldásokat (hardver és szoftver) tervezünk, szállítunk, telepítünk, továbbá ezekhez tanácsadást és magas szintű működést biztosító szolgáltatásokat nyújtunk.

Jelentkezés gombra kattintás után fényképes önéletrajzzot és a fizetési igényt is várjuk.