CLB Független Bizt. Alkusz Kft. logo

Junior online marketing manager

  • Cég neve

    CLB Független Bizt. Alkusz Kft.

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • szövegírás, tartalomgyártás: blogcikkek, hírlevelek, social media posztok írása, weboldal-tartalmak alakítása
  • online hirdetési kampányok (Facebook, Instagram) kidolgozása és végrehajtása
  • kreatív grafikai anyagok tervezése és összeállítása: social media posztok és hirdetések, bannerek, hírlevelek képanyaga, nyomtatott anyagok
  • social media platformok (Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn) kezelése, trendek követése
  • céges rendezvények megszervezése, lebonyolítása
  • riportok, elemzések készítése
  • marketing anyagok gyártásának, nyomdai anyagok megrendelésének intézése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmány
  • szövegírói véna, kreatív beállítottság
  • grafikai programok ismerete (Adobe Photoshop, Illustrator)
  • social media platformok magas szintű ismerete
  • nyitottság az informatikai ismeretek és programok használatának elsajátítására
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • angol nyelvtudás
  • képesség önálló és csapatban való munkavégzésre is

Előnyt jelent

  • szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • német nyelvtudás
  • HTML ismerete
  • SEO ismerete
  • videós tartalomkészítésben, videós anyag szerkesztésében való jártasság
  • TikTok kezelésének ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes alkalmazotti fix jövedelem
  • magas szintű szakmai háttér
  • a marketing eszköztár széleskörű használata
  • hosszú távú munkalehetőség
  • összetartó, jókedvű és segítőkész munkatársak
  • kötetlen csapatépítő bulik

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Ha rendelkezel az elvárásoknak megfelelő alapvető képességekkel, nyitott vagy a tanulásra és a trendek követésére, mindemellett kreatív is vagy, barátod a Photoshop és az Illustrator, valamint a feladatokban nem akadályt, hanem kihívást látsz, amire megoldást is keresel, akkor jelentkezz hozzánk!

A Jelentkezem gomb megnyomásával jelentkezhetsz a magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzoddal, motivációs leveleddel és a megjelölt fizetési igényeddel!