Junior nagykereskedelmi manager - független csatorna

  • Cég neve

    Maspex Olympos Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szívesen képviselnéd a következő népszerű márkáinkat: Apenta, Topjoy, Kubu, Nestea, vagy Royal Vodka, Hendrick’s Gin, Grant’s Whisky, és még sok ismert és jól csengő márkát?
Vonzerődnek és kommunikációdnak köszönhetően könnyen teremtesz kapcsolatot és megtalálod a közös hangot mindenkivel?
Fontos számodra a szakmai fejlődés, de az irodában ülést nem neked találták ki?
Véredben van a kereskedelem és határozottságod megbízhatósággal társul?
Ha igen, akkor itt az idő, hogy csatlakozz hozzánk
JUNIOR NAGYKERESKEDELMI MANAGER – független csatorna
pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Napjaid során látogatást teszel a meglévő független nagykereskedőknél, akik nemcsak az egyre növekvő forgalmi rendeléseikkel, hanem a szélesebb portfoliónk tartásával is meghálálják a rájuk szánt idődet.
  • Kiváló szervezői és tárgyalási készségednek köszönhetően magas színvonalú és eredményes a kapcsolattartásod az üzleti partnereinkkel, és könnyen eléred a vállalat által kitűzött forgalmi és profit célokat.
  • A meglévő és aktív független nagykereskedelmi céges kapcsolati hálódat sikeresen kamatoztatod nálunk, sőt támogatjuk annak további bővítését is.
  • Szeretjük a fejlődést, ezért örömmel fogadjuk újító és eredményorientált ötleteidet és megoldásaidat a piaci trendek és a költségtényezők figyelembevételével, legyen szó akár eladáshelyi eszközök kihelyezéséről vagy a költségvetés hatékony felhasználásáról.

Elvárások

  • FMCG területen szerzett minimum 3 éves tapasztalatod megkönnyíti a napi munkád.
  • Magabiztos Excel tudásod segít a beszámolók, riportok készítésében.
  • Fontos számunkra, hogy megbízható, lendületes és proaktív legyél, mert a mi összetartó csapatunk is ilyen.
  • Jó együttműködő képességed miatt folyamatos a kommunikáció és az információ áramlás cégen belül és partnerekkel is.
  • Mivel egész országunkat járod be, ezért a tömegközlekedésnél gyorsabb és hatékonyabb leszel, ha a céges autót használod – ehhez viszont szükség van meglévő B kategóriás jogosítványodra.

Előnyt jelent

  • Örülünk, ha felsőfokú végzettséggel és tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel.

Amit kínálunk

  • Mert olyan menő termékekkel dolgozhatsz, amiket nem kell külön bemutatni, mert mindenki ismeri és szereti.
  • Hosszú távú karrier lehetőség vár rád.
  • Éves szinten közel nettó negyedmilliós SZÉP-kártyás juttatással is számolhatsz, ami nagyon jól jön bevásárlás vagy egy utazás kapcsán is
  • Kötetlen munkaidőben dolgozhatsz.
  • Munka mellett figyelünk a feltöltődésre és a közös élményszerzésekre is. Csak néhány példa: rendszeres csapatépítő programok, céges vacsik, Ultrabalaton, balatoni bicikli túra, karácsonyi buli, családi nap, Mikulás parti …soroljam még? :)
  • Egy dinamikus és sikerorientált csapat tagja lehetsz, akik támogatják egymást a mindennapok során.