Junior műszaki projektmenedzser

  • Cég neve

    NOSTRA Kft

  • Munkavégzés helye

    1108 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A Társaság beruházási, felújítási, építőipari tevékenységével kapcsolatos feladatainak előkészítése, koordinálása;
  • Közreműködés szakhatósági engedélyeztetéssel összefüggő feladatokban;
  • Közreműködés a Társaság építőipari tevékenységéhez szükséges termékek, anyagok beszerzésében és készletezésében;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, gazdasági társaságokkal, rendvédelmi szervekkel;
  • Szerződések előkészítése;
  • A tevékenységhez kapcsolódó nyilvántartások elkészítése és folyamatos aktualizálása;
  • Megbeszélések, értekezletek, ülések, tárgyalások szervezésében való közreműködés, azokon való részvétel, munkaanyagok előkészítése;
  • Számlaegyeztetés, beérkezett pénzügyi bizonylatok ellenőrzése;
  • A projektmenedzser kollégák munkájának segítése, támogatása, ellenőrzése;

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Szakterületen szerzett min. 1-3 év tapasztalat
  • Megbízható MS Office ismeretek
  • Pontos, önálló és gyors munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • „B” kategóriájú vezetői engedély
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves építőipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Cafeteria
  • Munkába járási költségtérítés (vidékről)
  • Igényes, kulturált munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével