Junior műszaki manager asszisztens

  • Cég neve

    Burger Software Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Forgách utca 16.

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kivitelezések során (pl. Étteremnyitás) műszaki tervezésben, kivitelezésben és elszámolásokban való aktív részvétel
  • Anyagok beszerzése és szállítása
  • Árajánlatok bekérése, rendelések leadása és nyomon követése
  • Adatok adatbázisban való rögzítése
  • Elszámolások és kimutatások készítése
  • Egyszerűbb megállapodások, szerződések készítésének koordinálása
  • Folyamatok nyomon követése
  • Általános karbantartások koordinálása és ellenőrzése
  • Általános asszisztensi feladatok (találkozók szervezése, telefonos asszisztencia)

Elvárások

  • Windows Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább középfokú végzettség
  • Agilitás
  • Precizitás, pontosság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Logikus gondolkodásmód
  • Rugalmas, alkalmazkodó, dinamikus személyiség
  • Jó szervező, intéző, kommunikációs és megoldó képesség

Előnyt jelent

  • ArchiCAD, ArchiCAD - MEP Modeller magasszintű ismerete
  • Építőanyagok ismerte
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret/egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Dinamikus, jó hangulatú, fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes dolgozói áron munkahelyi ebédelési lehetöség
  • Év végi plusz juttatás
  • Csapatépítök, szülinapi tortázások

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Téged keresünk amennyiben érdeklődsz a műszaki terület iránt, esetleg műszaki jellegű tanulmányokat folytatsz, vagy tanulmányaidat nemrég fejezted be, rendelkezel építőanyagi alapismeretekkel és szívesen elmélyülnél a szakma szervezési folyamataiban is. Jelentkezz hozzánk Junior műszaki manager asszisztens pozícióba ha mindezeken felül büszkén vennél részt új Zing Burger étterem műszaki tervezésében, nyitásában.

Amikor 10 évvel ezelőtt úgy döntöttünk, hogy felpörgetjük és megreformáljuk a street food világát, nem is gondoltuk volna, hogy ilyen rövid időn belül még ennél is tovább lépünk. A célunk már akkor is az volt, hogy minőségi, ízletes, prémium hamburgert készítsünk; olyat, ami a városban mozgolódva a legnagyobb rendezvényeken is elérhető.
A ZING Burgerben ma már több mint 15 étteremben várjuk a vendégeinket Magyarországon!

Mivel ez a fejlődés a mai napig is tart és folytatódik, ezért bővülő cégünk központi irodai csapatát  szeretnénk erősíteni egy új kollégával, akit egy stabil irodai csapat, korszerű informatikai ellátottság vár.