Cloud Network Technology Kft. (CNSBG) logo

Junior mérnök

  • Cég neve

    Cloud Network Technology Kft. (CNSBG)

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom, Bánki Donát utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Különböző részlegek folyamatainak megismerése
  • Részvétel folyamatfejlesztési projektekben, hatékonyság javításában
  • Termékek és folyamatok minőségének ellenőrzése
  • Termelési tervek felülvizsgálata
  • Gyártási hatékonyság javítása

Elvárások

  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Jó kommunikációs készség
  • Tanulásra való hajlandóság

Előnyt jelent

  • Rugalmasság, jó problémamegoldó készség
  • Az alábbi szakírányok : villamosménök, gépészmérnök, logisztika, gazdasági vagy műszaki menedzser, nemzetközi kapcsolatok, minőségirányítás, IT , munka és környezetvédelem

Amit kínálunk

  • Cafeteria, utazási támogatás
  • Tanulási és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben: 3-6  hónapos tréning időszak után orientálódni lehet Minőségügyi, Folyamatmérnöki, Termékmérnöki, EHS mérnöki, Termelés és Anyag tervező szakterületekre

Céginformáció

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!