Junior mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    Griff Webshop Kft

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest, Nyugati tér 7.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő/kimenő számlák rendszerezése, tartalmi és formai ellenőrzése, importálása, könyvelése
  • Bank, pénztár bizonylatok naprakész rendszerezése, importálása, könyvelése
  • Vegyes tételek könyvelése
  • Vevő/szállító analitika egyeztetése
  • Hóvégi zárások, éves beszámolók elkészítésében aktív részvétel
  • Havi, negyedéves bevallások elkészítésében részvétel
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Együttműködés a főkönyvelőkkel és társosztályokkal

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szakirány)
  • egy - két éves szakmai tapasztalat
  • alapvető számviteli és adózási ismeretek
  • precíz, lényeglátó, önálló munkavégzés
  • csapat munkára való képesség
  • hatékony kommunikációs készség
  • alapfokú Microsoft Office ismeret

Előnyt jelent

  • integrált (Novitax) vállalat irányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • szakmád iránti elhivatottság

Amit kínálunk

  • Versenyképes egyénre szabott jövedelem
  • 30 éve piacvezető, stabil támogatói háttér
  • Változatos, felelősségteljes feladatok
  • belvárosi, modem irodai kömyezet,
  • fiatalos csapat,
  • szakmai képzések támogatása
  • céges rendezvények, csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Az álláspályázatokat fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel várjuk!