Junior Manager Brand Management

  • Cég neve

    HARIBO HUNGÁRIA KFT.

  • Munkavégzés helye

    Nemesvámos

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A HARIBO egy nemzetközi, családi tulajdonban lévő átlagon felüli fejlődési dinamizmussal rendelkező cég. A HARIBO Hungária Kft. a HARIBO leányvállalata, egy erős, hazai gyártóbázissal rendelkező, a teljes cukorka szegmensben stabilan piacvezető pozíciót betöltő vállalat.

Munkatársaink a vállalati sikerek garanciái és nagymértékben hozzájárulnak a vállalat fejlődéséhez. Amennyiben Te is szívesen dolgoznál egy fiatalos, dinamikus csapatban, csatlakozz hozzánk

munkakörbe.

A Rád váró feladatok:

  • a vállalat éves trade marketing tevékenységéhez kapcsolódó operatív feladatok elvégzése; POS anyagok tervezése, fejlesztése, sales igényeknek megfelelően a készletek kezelése; piackutatási riportok alapján a piac és a versenytársak elemzése, riportok és kimutatások készítése, trendek meghatározása; a márka teljesítményének értékelése
  • felelős a feladataihoz tartozó költségvetés betartásáért
  • termékportfólió kialakításában való részvétel, termékismertetők készítése
  • aktív részvétel a normál, in-out és szezon szortiment termékkínálatának kialakításában és megvalósításában
  • riportok, prezentációk, kimutatások, oktatási anyagok készítése magyar és angol nyelven
  • egyéb eseti, a vállalat hatékony működését biztosító projektekben való aktív részvétel
  • szerződésekkel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • kapcsolattartás a hazai és nemzetközi társosztályokkal
  • a marketing vezető munkájának támogatása

Az állás betöltéséhez szükséges hozzávalók:

  • felsőfokú végzettség (preferáltan marketing szakirányú)
  • FMCG szektorban szerzett min. 2 év szakmai tapasztalat brand manager vagy marketing manager pozícióban
  • aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • magas fokú Microsoft Excel és PowerPoint ismeret (jó prezentációs készség)
  • erős vizuális látásmód és kiemelkedő kommunikációs képességek
  • kreativitás és innovatív látásmód
  • megoldásorientált gondolkodásmód,
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség, jó szervező készség
  • precíz, pontos, minőség-, határidő- és eredményorientált munkavégzés önállóan és csapatban együttműködve
  • talpraesett, határozott személyiség, pro-aktivitás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Adobe Photoshop, Illustrator programok ismerete
  • német nyelv ismerete

Amivel mi színesítjük munkatársaink világát:

  • biztos nemzetközi élelmiszeripari háttér
  • kiemelt alapbér
  • magas havi cafeteria juttatás már próbaidő alatt is
  • 13 havi fizetés
  • 100% bérlet támogatás
  • havi dolgozói ajándék cukorkacsomagok
  • dolgozói cukorvásárlás nagyon kedvező áron
  • céges rendezvények
  • ünnepi HARIBO ajándékcsomagok
  • dolgozói mobilelőfizetés program
  • fejlődési lehetőség cégen belül
  • igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Nemesvámos

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Márka- és Termékmenedzser

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és az alapvető elvárásainknak megfelelsz, kérjük, küldd el önéletrajzod nettó bérigény megjelölésével a JELENTKEZEM gombra kattintva.