Junior könyvelő

  • Cég neve

    New Wave Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Banki- és készpénzmozgások könyvelése
  • Bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése és könyvelése
  • Kimenő számlák könyvelése
  • Tárgyi eszközmozgások kezelése, rögzítése
  • Főkönyvelő munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és társosztályokkal

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügy-számvitel) vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Hasonló pozícióban szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Microsoft Office programok ismerete (kiemelten Excel)
  • Talpraesett, motivált hozzáállás, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus és innovatív csapatban zajló munka
  • Teljes munkaidő, kötetlen beosztásban
  • Munkavégzés helye: II. kerület