Junior könyvelő

  • Cég neve

    Eurofins NSC Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest, Fóti út 56.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

A Eurofins cégcsoport a világ egyik vezető laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásait nyújtó cége 1987 óta. Cégünk 50.000 alkalmazottal, 1.000 laboratóriummal jelenleg több mint 50 országban van jelen.

Szeretnéd könyvelői képességeidet maximálisan kibontakoztatni, folyamatosan fejlődni, miközben egy nemzetközi csapat megbecsült tagja vagy?

A Eurofins NSC Hungary Kft, - mely a EUROFINS cégcsoport 33 magyarországi cége részére végzi a könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat-  keres bővülő csapatába teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel Junior könyvelő kollégát, akinek fontos a családias légkör és a szakmai előmenetel is egyben.

Főbb feladatok, munkák

  • Könyvelési feladatok tapasztalat alapján: mint pl: bejövő, kimenő számlák, bank, pénztár, tárgyieszköz könyvelés, vegyes könyvelés
  • Banki tételek egyeztetése
  • Kimutatások előkészítése
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban, könyvizsálat előkészítésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 1-3 év könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban
  • MS Office programok, főként Excel program ismerete
  • Megbízható és felelősségteljesen végzi munkáját

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Kulcs-Soft vagy AX programot ismered

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Multinacionális a környezet, stabil háttérrel rendekezünk, mégis családias a légkör
  • Támogatjuk a szakmai fejlődést és a továbbtanulást
  • Kíváncsiak vagyunk munkatársaink ötleteire
  • Kiszámítható karrierúttal várunk, később senior vagy akár főkönyvelővé fejlődhetsz
  • A munka érdekes feladatokból is áll, leendő csapattagunk széleskörű számviteli ismeretekre tehet szert, cégcsoportunkhoz többek között laborok, holdingok és vagyonkezelők, illetve gyártócég tartozik
  • Rugalmas a munkaidő és Homeoffice lehetőséget kínálunk
  • Versenyképes fizetés mellé cafeteriát és egyéb juttatást biztosítunk
  • Mobiltelefont és laptopot biztosítunk a munkavégzéshez

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold magyar / angol nyelvű önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés