Junior kontroller

  • Cég neve

    ÚJHÁZ INFORMATIKAI KFT.

  • Munkavégzés helye

    Győr-Moson-Sopron megye

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Pályakezdő vagy, szeretnél egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél felelősségteljes munkát végezni? Sikerként éled meg, ha önálló, gondolkodást igénylő feladatokat bíznak rád? Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből? Szereted, ha figyelembe veszik a javaslataidat?
Ha így van, Téged keresünk!

Olyan fontos feladatokat bíznánk Rád, mint

  • Havi, éves zárási feladatokban való részvétel;
  • Rendszeres és eseti jelentések készítése, terv-tény eltérés elemzés;
  • Prezentációk, vizuális riportok készítésében való közreműködés;
  • Döntés előkészítő elemzésekben való közreműködés;
  • Kapcsolattartás, egyeztetés más szervezeti egységekkel.

Azt a munkatársat keressük, aki

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség, ha még egyetemista vagy akkor is várjuk jelentkezésed, nyitottak vagyunk ebben az esetben a részmunkaidős, vagy gyakornoki foglalkoztatásra is, sőt biztosítjuk szakmai gyakorlatod és szakdolgozatod megírásában is segítünk.
  • kontrolling terület felé való irányultság,
  • felhasználói szintű MS Office (haladó Excel) ismeretek,
  • precíz, pontos, lendületes munkavégzés;
  • gyors tanulási és alkalmazkodási képesség;
  • rugalmas, nyitott, feladatorientált személyiség;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • rendszerszintű (analitikus) gondolkodás
  • megbízhatóság.

Előnyt jelent, ha

  • pénzügyi, vagy számviteli végzettség
  • kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • ThinkCell használat,
  • adatbáziskezelési ismeret (SQL, Power BI),
  • vállalatirányítási rendszerben való jártasság.

A fentiekért cserébe

  • Szakmai fejlődés lehetősége.
  • Versenyképes jövedelmet
  • Juttatási csomag (extra szabadnapok, egészség biztosítás, dolgozói nyereményjáték, képzések)
  • 27 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk.
  • Nálunk bizonyíthatod, hogy felelősségteljes és megbízható munkaerő vagy, amit el is ismerünk.

Egyéb információ

Magyarország stabil, tőkeerős, piacvezető lakossági építőanyag hálózatánál, motiváló munkakörülmények között végezheted a munkádat. Modern informatikai rendszer és hozzáértő, szakavatott csapat segíti a munkádat. Nálunk hasznosíthatod megoldás- és ügyfélközpontú hozzáállásodat, a felelősségteljes önálló munkavégzést preferáljuk. Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol inspiráló munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül. Egyedi juttatási csomagot biztosítunk: cafetéria, élet-és balesetbiztosítás, minden hónapban nyereményjáték, extra élmény nyereményekkel, születésnapi pótszabadság, jó hangulatú programok egész évben. A vállalati kultúra az építő jellegű visszajelzés stabil pillérére épül, a jó teljesítményt elismerik, nem csak emberileg, de anyagilag is. Sok csapatépítő megmozdulás van és akár több nap home office lehetőség is. Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk. Munkavégzés helye: Győr

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző