CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt. logo

Junior kockázatkezelő

  • Cég neve

    CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves K. Krt. 11.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Magyarországon otthon vagyunk,

ezért a számunkra legfontosabb hazai közönséget és vállalatokat

 testreszabott termékekkel szolgáljuk ki.

Építsd karrieredet vállalatunknál, a
CIG Pannónia Biztosítónál!

Csatlakozz csapatunkhoz

pozícióba!

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Könyves K. Krt. 11.

Amiért érdemes csatlakozni hozzánk:

  • vállalatunk növekedési pályára állt, céljaink megvalósításához aktívan hozzájárulsz,
  • 2022-ben elnyertük az év pénzügyi vállalkozása díjat,
  • szakértővé képzünk és karriert biztosítunk a számodra,
  • lehetőséged van egy tőzsdén jegyzett, biztosítási tevékenységet végző társaság védelmi vonali folyamatainak (kockázatkezelés, belső ellenőrzés, compliance) megismerése, az alkalmazott legjobb megoldási módszerek elsajátítására,
  • heti 2 napon biztosítjuk az otthoni munkavégzés lehetőségét,
  • fontos számunkra a munka – magánélet egyensúlya.

Főbb feladataid:

  • a Társaság kockázatkezelési stratégiája megvalósításának támogatása, a területi feladatok megismerése, kockázatkezelési módszerek megismerése, azok önálló kezelése. támogatás nyújtása a biztosítási termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos magyar nyelvű kérdésekben,
  • kockázatkezelési ellenőrzési terv végrehajtásában való részvétel, ellenőrzési feladatok ellátása, dokumentálása, feladatok nyomonkövetése,
  • jelentések összeállításának támogatása, annak szervezése, státusz nyomonkövetése,
  • kiemelt kockázatok kezelési folyamatának nyomonkövetése, tárosztályokkal egyeztetések, KPI számításának támogatása, kockázati státuszjelentések összeállításának támogatása,
  • kockázatkezelési megbeszélések jegyzőkönyveinek elkészítése, feladatok nyomonkövetése,
  • belső ellenőrzési és compliance folyamatok megismerése, feladatokban való részvétel,
  • ESG stratégia megvalósításában való részvétel, a vállalások nyomonkövetése, azok riportálása, a Társaság ESG jelentése összeállításának támogatása.

Téged keresünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • 1-2 év kockázatkezelőként, auditorként, aktuáriusként szerzett tapasztalat előny, de pályakezdőket is várunk,
  • a munkája elvégzéséhez szükséges jogszabályok és gyakorlat naprakész ismerete, és azok megfelelő alkalmazása előny,
  • MS Word, Excel felhasználó szintű ismerete,
  • angol tárgyalóképes nyelvtudás.

Ha fontos számodra, hogy sikereket érj el munkádban,

a "Jelentkezem" gombra kattintva,

küldd el hozzánk önéletrajzodat!

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő