Junior Kártyamenedzser

  • Cég neve

    O.F.SZ. Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • napi/ heti listák ellenőrzése (hibák, tranzakciók),
  • Match/ VMSS ellenőrzések elvégzése,
  • kártyás tranzakciók monitoringozása,
  • fraud rule management, riasztási darabszámok optimalizálása,
  • panaszkezeléses ticketek feldolgozása,
  • kapcsolattartás kártyatársaságokkal, beszállítókkal kártyaműveleti ügyekben angolul emailen és telefonon,
  • részvétel a kártyatársasági szabályok folyamatos nyomon követésében,
  • kártyákkal kapcsolatos projektekben való aktív részvétel,
  • részvétel a számlavezető rendszer elszámolási számlákat érintő paraméterezésében,
  • a terület munkájához kapcsolódó folyamatfejlesztésekben való aktív részvétel.

Elvárások

  • minimum 1- 3 év panaszkezelésben szerzett tapasztalat,
  • angol felsőfokú nyelvismeret,
  • csapatjátékos attitűd,
  • Felhasználói szintű Office ismeret, Excel haladó szinten,
  • Erős stressztűrő képesség és alkalmazkodó képesség egy gyorsan változó környezetben.

Előnyt jelent

  • kártyás területen szerzett tapasztalat,
  • banki területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kártyás területen továbbképzések, tanfolyamok,
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség,
  • Agilis csapat részese lehetsz, támogató légkör,
  • Versenyképes fizetés.

Céginformáció

Magyarország ambiciózus pénzforgalmi szolgáltatójaként már eddig is jelentős eredményeket értünk el. Hiszünk az innovációban, igazi XXI. századi modern pénzforgalmi működést valósítunk meg.
Innovatív és sokoldalú, készpénz helyettesítő megoldásokat biztosító társaságunk Folyamatfejlesztési szervezetébe keresünk munkatársat Microsoft Power Platform (Automate) RPA fejlesztő pozícióba.