Junior Karbantartó technikus

  • Cég neve

    GE Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2112 Veresegyház, Kisrét utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok végrehajtása
  • A gépek és berendezések státuszának és állapotának folyamatos ellenőrzése (futásteljesítmény, kopások, elhasználódások)
  • Karbantartó technikusok támogatása hibaelhárításban során
  • A berendezésekhez kapcsolódó dokumentáció állapotának/státuszának megőrzése a hibastatisztikákkal és elemzésekkel együtt
  • Karbantartási adatbázis (Maximo) használata, az elvégzett munkák dokumentálása a rendszerben
  • Részvétel a berendezések telepítésében.
  • Rajzok és tervek olvasása és értelmezése
  • Hidraulikus,pneumatikus és erőátviteli rendszerek ismeretének megszerzése
  • Alapvető gépészeti ismeretek alkalmazása, NC marás, fúrás, esztergálás, szikfarogácsolás, vákuumkemencés hőkezelés, bevonatolás és egyedi megmunkálási technológiák megismerése
  • Eljárások és üzemi folyamatok, biztonsági szabályok megismerése és betartása
  • A létesítmény területén használt, kezelt, tárolt anyagokra vonatkozó biztonsági előírások betartása és betartatása
  • A felettes vezető írásbeli és szóbeli irányításának követése
  • Munkavégzésre való alkalmasság állva, ülve, fekve, tetőn, térdelve és a magasban; munkavégzés beltérben és kültéren, esetlegesen légkondicionálás nélkül (de egészségügyi és biztonsági körülmények között) megfelelő biztonsági és munkavédelmi felszerelés / ruházat viselése mellett
  • A KEM és a LOTO (kizárás-kitáblázás) előírások megfelelő munkavégzés
  • Munkaterületen tisztán tartás, szerszámok rendes tárolása
  • Aktívan részt vesz a gyár által szervezett és előírt KEM oktatásokon, rendezvényeken
  • Betartja az EHS szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
  • Sérüléseket, kázi baleseteket azonnal jelenti a munkahelyi vezetőjének, vagy a gyár KEM osztályának
  • Felfüggeszti a tevékenységet, ha életveszélyes vagy súlyos sérülés veszélye áll fenn és azonnal értesíti erről a munkahelyi vezetőjét vagy a KEM osztályt
  • Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel közvetlen munkahelyi vezetője szóban, vagy írásban megbízza

Elvárások

  • Gépész technikus szakirányú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Jó probléma megoldü készség, csapatszellemű magatartás, fogékonyság és hajlandóság az új készségek elsajátítására

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatás a belépés napjától
  • Műszakpótlék : délutáni (14:00-22:00) 30%
  • Túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%
  • Munkavállalói hotel lehetőség - 21.450Ft/hó
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) - 790Ft / 2 fogásos menüvel
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/km + bruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig, azaz 4000Km/hónap)
  • Sportolási lehetőség helyben. Ingyenes: sportpálya, tenisz pálya. 2.000Ft/ hó: konditerem 2 féle szaunával, és squash pályával
  • Ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A GE Vernova Gas Power üzletágának Veresegyházi Gyára Budapesttől mintegy 30 kilométerre, 42 hektáron található, ahol nagy teljesítményű gázturbina alkatrészeket gyártanak és javítanak, valamint kis- és közepes erőműveket szerelnek össze. Az 1999-es üzleti döntést követően a zöldmezős beruházás építési munkálatai 2000-ben kezdődtek meg, és a telephely első termékeit 2001 tavaszán szállították le a megrendelőknek. Ez az üzem - amely rekordgyorsasággal, egy év alatt, az előzetes költségvetést nem túllépve épült meg - megalapozta a GE turbinaalkatrész-gyártását a közép-európai régióban. A telephely beépített területe 50.000 négyzetméter, amelyből a gyártási terület 41.000 négyzetméter. Az üzem a világpiacra szállítja egyedülálló termékválasztékát.