Junior kampány menedzser

  • Cég neve

    GroupM Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • médiakampányok alakulásának követése
  • pénzügyi rendszer médiaoldali adminisztrációja
  • kimutatások, elemzések, adatbázisok készítése
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • egyéb adminisztrációs és ad hoc feladatok

Elvárások

  • magas felhasználói szintű Excel tudással rendelkezel
  • nem rettent vissza a számokkal való munka
  • precíz, gyorsan tanuló személyiség vagy
  • önállóan és felelősségteljesen végzed a munkád

Amit kínálunk

  • rugalmas munkavégzést, home office-t, akár távmunka lehetőséget is biztosítunk
  • egy fiatalos csapat tagja leszel
  • korrekt pályakezdő jövedelmet ajánlunk
  • kiemelkedő juttatási csomagunk elemeiből válogathatsz
  • jól megközelíthető budapesti irodánkban, kellemes munkakörülmények között dolgozhatsz

Céginformáció

Szeretsz számokkal, adatokkal dolgozni, és számít, hogy megbízható csapattal dolgozz együtt? Ha nem riaszt vissza egy új terület megtanulása és az ismétlődő feladatok elvégzése sem, csatlakozz hozzánk, Magyarország piacvezető média- és kommunikációs ügynökségéhez Junior kampány menedzserként! Rugalmas munkavégzést, akár távmunka lehetőséget is biztosítunk!

Ha úgy érzed, neked való a feladat, várjuk önéletrajzod bérigény megjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.