Junior folyamatmérnök

  • Cég neve

    TARAVIS Kft.

  • Munkavégzés helye

    9608 Sárvár, Rábasömjéni utca 129.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
  • Normák, ciklusidők monitorozása, fejlesztése és a folyamat mutatók hatékonyságának javítása
  • Termeléstámogatás, munkautasítások készítése a folyamatok standardizálása
  • Oktató anyagok készítésé dolgozok oktatása

Elvárások

  • Felsőfokú mérnök végzettség (MSc vagy BSc) (élelmiszer vegyész gépész villamos)
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kiváló problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Élelmiszeri tapasztalat
  • Lean, Six Sigma jártasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Határozatlan idős munkaviszony

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A GALLUS csoporthoz tartozó Taravis Kft. keresi új kollégáját Junior folyamatmérnök munkakörben

Szeretne egy stabil, magyar tulajdonban lévő cégcsoportnál dolgozni? Ha szeretne egy dinamikus, célorientált és emberközpontú cégcsoport tagja lenni, várjuk jelentkezését!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.