Junior export értékesítő

  • Cég neve

    Cerbona Élelmiszergyártó Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Váralja sor 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szereztél már tapasztalatot értékesítésben és tanulnál, fejlődnél export területen is?
Szívesen lennél tagja egészséges életmódot támogató, magas minőségű termékeket gyártó cégünknek?
Folyékonyan beszélsz angolul?
Ha igen, akkor gyere és legyél „Cerbonás”!

Feladataid lesznek:

  • új külföldi partnerek/élelmiszerláncok felkutatása
  • meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • cég képviselete nemzetközi kiállításokon
  • teljes értékesítési folyamat menedzselése
  • megrendelések nyomon követése, értékesítési jelentések elkészítése
  • értékesítési tervek megvalósítása

Elvárások

  • minimum 1-2 éves külkereskedelmi területen szerzett értékesítési tapasztalat, elsősorban FMCG kategóriában
  • proaktív, célorientált, eredménycentrikus értékesítési attitűd
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • további nyelv ismerete
  • felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Fejér megyei lakhely (nem feltétel)

Amit kínálunk

  • az export élelmiszerkereskedelemi terület elsajátítása, nemzetközi kapcsolatok építése
  • külföldi utazások
  • stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő hazai vállalatnál dolgozhatsz
  • versenyképes, teljesítmény-orientált juttatási csomagot biztosítunk
  • Cerbona és Abso termékek kedvezményes megvásárlása
  • home office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A négyszeres SuperBrands díjas Cerbona márka születésétől egyet jelent az egészséges életmódba illeszthető és finom, magas minőségű termékekkel, amelyek immár 15 országba jutnak el.
Cerbona és Abso márkanév alatt müzliszeleteket, gabonapelyheket, müzliket, zab termékeket, valamint funkcionális glutén- és laktózmentes, vegán és sport termékeket gyártunk.

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzod, bruttó fizetési igény megjelölésével!