Junior értékesítő

  • Cég neve

    Powerie Kft

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest, Lehel utca 61.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 480e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Sales/értékesítési adminisztráció - új ügyfelek felvitele és kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • Új ügyfelek megkeresése írásos és telefonos formában
  • Ügyfelekkel, nagykereskedelmi és kivitelező partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Rendelések kezelése
  • Értékesítési folyamatok támogatása lakossági és üzleti ügyfelek esetében
  • Megújuló energia alapú fűtési, hűtési és szellőzési rendszerek értékesítése mérnöki szemléletmóddal
  • Termékadatlapok karbantartása, létrehozása

Elvárások

  • Befejezett vagy folyamatban lévő mesterfokú (MSc) mérnöki / gazdasági végzettség
  • Befejezett alapfokú (BSc) mérnöki / gazdasági végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvismeret
  • Office programok (word, excel, ppt) felhasználói ismerete
  • Ügyfélközpontúság
  • Precizitás, határidők betartása
  • Jó megjelenés és kommunikációs képesség
  • Nyitott személyiség
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, folyamatos fejlődési igény
  • Alkalmazkodó készség, rugalmasság,
  • Nyitottság az energetikai berendezések (klíma, hőszivattyú, napelem, energiatároló, elektromos fűtőpanel, hővisszanyerős szellőztető stb) megismerésére

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben (értékesítői, üzletkötői) szerzett tapasztalat
  • Csapatban való gondolkodás
  • Kreatív személyiség
  • Energetikai berendezések (klíma, hőszivattyú, napelem, energiatároló, elektromos fűtőpanel, hővisszanyerős szellőztető stb) ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és teljesítményösztönző rendszer
  • SZÉP Kártya Cafeteria
  • Önkéntes Magán-nyugdíjpénztári befizetés havi szinten
  • Állandó és folyamatos fejlődés az energetika területén
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes munkakör
  • Dinamikusan fejlődő fiatal szervezet az energetika több területén
  • Családias és ergonomikus munkakörnyezet
  • Home Office lehetőségek
  • Kutyabarát iroda

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Powerie Kft. egy fiatal mérnöki csapat által létrehozott vállalkozás, amelynek tagjai az Energetikai Szakkollégiumban ismerték meg egymást. Vállalatunk célja, hogy új színt vigyen az energetikai termékek kiskereskedelmébe azáltal, hogy mind az értékesített termékeket, mind az értékesítési stratégiát új alapokra helyezi, fókuszban tartva a fenntarthatóságot és vevőközpontúságot. Úgy gondoljuk, hogy az energetikai termék értékesítését is online alapokra lehet, sőt online alapokra kell helyezni, ezért döntöttünk amellett, hogy egy teljesen online értékesítési stratégia mentén indulunk el.

A "Jelentkezem" gombra kattintás kérjük csatold önéletrajzodat!