Junior értékesítő (műszaki terület) (101-23-43390-1/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Miskolc

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • >10 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Ha értékesítésben képzeled el a jövődet és szívesen kipróbálnád magad pályakezdőként egy nemzetközi, stabil hátterű, magas minőségű műszaki termékeket forgalmazó cégnél, jó hírünk van!

Nagy múltú, érzékeléstechnológiával foglalkozó partnercégünk bővíti csapatát. Csatlakozz te is egy olyan dinamikus céghez, ahol karrierprogramjukon keresztül számos releváns tapasztalatra tehetsz szert, JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐKÉNT és még céges autót is kaphatnál!

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

- Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, igényeik nyomon követése,
- Termékinformációk továbbítása, vevői panaszok kezelése,
- Új, potenciális ügyfelek felkutatása, partnerkapcsolatok bővítése,
- Árajánlatok kidolgozása,
- Értékesítési tervek megvalósítása,
- Piaci konkurenciák feltérképezése, elemzése,
- Heti 3 nap ügyfellátogatás, 2 nap munkavégzés az irodában,
- Szoros együttműködés a senior kollégákkal és a társosztályokkal.

Elvárások:

Ha ezekkel rendelkezel, Te lehetsz az ideális jelölt:

- Felsőfokú végzettség (ideális esetben műszaki vagy gazdasági területen, de nem kizárólag),
- Műszaki affinitás, műszaki területeken szerzett ismeretek,
- Erős értékesítési attitűd,
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás (a teljes kiválasztási folyamat angolul zajlik),
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
- Megbízható, proaktív személyiség.

Amit a megbízónk kínál:

Munkádat az alábbiakkal jutalmazzák:

- Feladataidat olyan tapasztalt szakember körében végezheted, akiktől könnyen elsajátíthatod a szakma fortélyait,
- Magas minőségű, szakterületen elismert termékekkel dolgozhatsz,
- Egy olyan proaktív és dinamikusan fejlődő csapat tagja lehetsz, ahol elkezdheted pályafutásod és a befektetett munkád gyümölcse előrelépési lehetőség és jól átlátható karrierút lesz.

Ezen felül:

- A beléptetést követően 1 hónapos külföldi tréningen vehetsz részt, ahol részleteiben megismerheted a termékportfóliót,
- Munkavégzésedhez szükséges technikai eszközöket biztosítanak (telefon, laptop),
- Céges autód magánhasználatra is használhatod,
- Az alapbéren felül, negyedéves bónuszban részesülhetsz az elért célok alapján.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs