Junior Értékesítő

  • Cég neve

    GriffSoft Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A GriffSoft közel 35 éve meghatározó szerepet tölt be az ügyviteli szoftverek piacán saját fejlesztésű Forrás gazdálkodási rendszerével.  Magyar tulajdonú, dinamikus, lendületes és innovatív cégünk három városban is jelen van: Budapesten, Szegeden és Székesfehérváron. Közel 1000 vállalat, közigazgatási, költségvetési intézmény, Önkormányzat használja szerteágazó feladataira, az általunk fejlesztett Forrás és SmartBrick rendszereket, valamint ezek informatikai és szakmai szempontból kiemelten támogatott moduljait.

A három évtizedes tapasztalat biztos alapokat nyújt a GriffSoft dolgozói számára, melynek alappillérei a szakmaiság és a rugalmasság, azonban szükség van a folyamatos megújulásra is. Ezért fejlesztettük ki a SmartBrick létesítménygazdálkodási rendszert, amellyel hosszútávú célunk a nemzetközi piacra nyitás, miközben minél nagyobb teret nyerünk a magyar létesítménygazdálkodási piacon. Ezekhez a feladatokhoz keresünk értékesítő kollégát, aki jártas szoftverértékesítés területen.

Budapest

Feladatok:

  • Megtalálja azokat a piaci szereplőket, akiknek a Forrás és a SmartBrick megfelelő
  • Ügyfélkapcsolatokat épít és fenntart a GriffSoft leendő és meglévő ügyfeleivel
  • Felelősséget vállal az ügyfelek elkötelezettségéért és elégedettségéért
  • Megoldás szállítás céljából telefonon, személyen és írásban egyeztet ügyféllel és házon belül
  • Elemzi a versenytársakat és a piaci trendeket
  • Ajánlatok elkészítéséhez szükséges háttér adatokat gyűjt
  • Közreműködik az adminisztrációban

Akit keresünk:

  • Korábbi tapasztalatainak köszönhetően, képes megtalálni azokat a potenciális ügyfeleket, akiknek segíthet ügyviteli illetve létesítménygazdálkodási szoftver megoldásunk
  • Írásban és szóban egyaránt hatékonyan kommunikál
  • Kreatívan gondolkodik és segíti a sales csapat munkáját

Előnyt jelent:

  • Értékesítési tapasztalat felhőalapú SAAS szoftverek értékesítésében
  • Ügyviteli szoftver kapcsán szerzett tapasztalatot
  • Létesítménygazdálkodásban szerzett tapasztalat
  • Releváns kapcsolatrendszerrel rendelkezik

Amit kínálunk

  • Dinamikus, kimagasló szakmai színvonalat képviselő csapat
  • Naprakész, rugalmasan fejlődő termék
  • Stabil vállalati háttér, versenyképes jövedelem és prémium rendszer
  • Új munkaeszközök

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs