Junior értékesítő

  • Cég neve

    Continest Technologies Zrt

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

MILYEN FELADATAID LESZNEK?

  • nemzetközi adatbázisok építése vagyis
    • adott célpiaco(ko)n a célcsoport(ok)ba tartozó cégek felkutatása
    • adott kampány(ok)ban partnerek felkeresése
  • lead-ek generálása, kampányok lebonyolítása
    • sablon e-mailek megfogalmazása, kiküldése, nyomon követése
    • üzleti lehetőségek utánkövetése telefonon, online
    • eredmények/adatok rögzítése az adatbázisban (CRM rendszerben)
  • kiállítások keresése, szervezése
    • a stratégiához illeszkedő nemzetközi kiállítások, vásárok előzetes felmérése
    • a vezetőség tájékoztatása, javaslattétel az eseménye(ken) való részvételre
  • expokon való rendszeres ( jellemzően 2-3 havonta, 2-3 napos) részvétel
  • sales anyagok fordítása, előkészítése, frissítése, naprakészen tartása (prezentációk, ajánlatok, e-mail template-ek) a marketinggel együttműködésben

Elvárások

MIKOR ÉRDEMES ERRE A LEHETŐSÉGRE JELENTKEZNED?

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • 1-3 éves értékesítési tapasztalattal rendelkezel és az elért eredményeidet igazolni is tudod
  • pályakezdő értékesítő vagy
  • még nem dolgoztál értékesítésben, de mindig vonzott a sales világa, szeretnéd megtanulni a konzultatív kereskedelem alapjait
  • tárgyalóképes üzleti angol nyelvtudásod mindennapos használatban van
  • gyakorlott számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • szeretsz tanulni
  • szívesen adsz és veszel visszajelzéseket a munkáddal kapcsolatban
  • szeretsz utazni
  • szereted önállóan tervezni és rendszerben látni a folyamatokat, hogy fejleszd a hatékonyságot
  • szereted a dinamikus környezetet és élvezed a kihívásokat

Amit kínálunk

MIT KÍNÁLUNK A SZÁMODRA?

  • rugalmas munkavégzés : ami valóban rugalmas
  • innováció: biztos lehetsz benne, hogy rengeteg izgalmas termék fejlesztésének lehetsz szemtanúja, ami újra és újra kihívásokat teremt a sales tevékenységben is.
  • célorientált, lelkes csapat: A sales csapat tagjaként egy nagyon dinamikus ütemet lesz lehetőséged megtapasztalni a közös cél érdekében, ahol a lelkes csapat összetart.
  • karriered megalapozása: Amennyiben bizonyítottan jó eredményekkel hozzá tudsz járulni a cég eredményességéhez, az a jövőben a karriered kickstart-ját jelentheti!
  • légkör: Nem szeretjük mi sem a nagyvállalatokra jellemző szögletességet, így ezzel itt nem fogsz találkozni!
  • képzés: Amennyiben a folyamatos fejlődés alapvető igényed, akkor a cég által biztosított képzések ebben maximálisan támogatnak téged.
  • teljesítmény-alapú bónusz: csapat-szintű, illetve egyéni értékesítési célok, illetve KPI-ok teljesítése esetén fizetett prémium
  • béren kívüli juttatások: NN baleset és életbiztosítás, Medicover csoportos egészségbiztosítás, Cafetéria

Amennyiben most csatlakozol, megtapasztalhatod mi egy dinamikusan fejlődő, piacvezető startup sikerének a titka. Azt is megtudhatod, hogyan lehet kis létszámú csappattal óriási léptékeket megtenni! A kérdés nem az, hogy „miért is kell itt lennem nekem?”, hanem, hogy miért ne?
Jelentkezz most egy 5 perces kérdőív kitöltésével!

Céginformáció

Összecsukható konténerek tervezésével és gyártásával foglalkozó vállalatként egyedülálló technológiával, rendkívül innovatív megoldásokat kínálunk partnereinknek Európa szerte, Közel–Keleten, Észak–Amerikában. Most lehetőséged nyílik csatlakozni sikerre éhes, dinamikus csapatunkhoz.