Junior értékesítési ügynök

  • Cég neve

    WKDA Automotive srl

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladatok:

  • Részletesen ismeri a vállalat értékesítési politikáját és az általa forgalmazott termékeket képes versenyképesen promotálni a megfelelő piacra
  • Bemutatja, népszerűsíti és értékesíti a termékeket a vállalat üzleti szabványai és irányelvei szerint
  • Azonosítja és felkutatja a potenciális ügyfeleket a magyar piacon
  • Építi és fenntartja erős kapcsolatait, rendszeresen kommunikál az ügyfelekkel
  • Megfelel az Ügyvezetés által közölt értékesítési céloknak
  • Feltölt minden, az adminisztratív platformra vonatkozó információt a tevékenységekről és eladásokról
  • Tárgyal és lezár értékesítési üzleteket a havi bónuszok eléréséhez
  • Kivételes támogatást nyújt a meglévő ügyfeleknek
  • Támogatja az értékesítési csapattársakat a szükséges specifikus információk gyűjtésében
  • Mindig pozitív és udvarias a kapcsolattartás során az ügyfelekkel
  • Megfelelően kezeli az összes ügyfélpanaszt az Ügyvezetés megfelelő tájékoztatása révén

Elvárások

Követelmények:

  • Szabadúszó együttműködés/otthonról végezhető munka
  • Anyanyelvi vagy haladó szintű magyar beszédkészség
  • Tapasztalat az értékesítésben vagy az autóiparban előnyt jelent
  • Közepes vagy haladó szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Erős tárgyalási és meggyőzési képességek
  • Önállóan motivált és célorientált szemléletmód
  • Képesség az új helyzetekhez való alkalmazkodásra és a stresszes munkakörülmények között való munkavégzésre
  • Szakmai, professzionális hozzáállás a feladatokhoz
  • Elszántság a követelmények teljesítésében

Előnyt jelent

Ha motivált személy vagy, az értékesítés az egyik erősséged és folyékonyan beszélsz magyarul, szívesen várjuk a jelentkezésedet! Csatlakozz csapatunkhoz, tedd meg az első lépést egy sikeres értékesítési karrier felé!'

Amit kínálunk

Juttatások:

  • Versenyképes és vonzó fizetési csomag fix alapfizetéssel és teljesítmény bónusszal
  • Fix fizetés 1200 euró
  • A teljesítmény bónusz átlagosan elérheti a 600 euró nettót
  • Folyamatos képzési és szakmai fejlődési lehetőségek
  • Karrier növekedési lehetőség egy gyorsan növekvő vállalaton belül
  • Együttműködő és támogató munkakörnyezet