Junior épületvillamossági műszaki ellenőr

  • Cég neve

    Ádám Mérnökiroda Kft

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Cserhalom utca

  • Fizetés

    Bruttó 800e - 950e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Cégünk budapesti nagyméretű lakóprojekt fejlesztéshez keres junior épületvillamossági műszaki ellenőr munkatársat. Feladatod a következő lesz:
  • részvétel a műszaki ellenőri csapat munkájában
  • napi ellenőrzési feladatok elvégzése a munkaterületen
  • szerződésben előírt minőségi követelmények ellenőrzése
  • havi teljesítési összesítő ellenőrzése

Elvárások

  • szakirányú végzettségű technikus vagy villamosmérnök
  • légy önálló munkavégzésre képes, tapasztalt kollégáink iránymutatása alapján
  • számítógépes ismeretek - képes legyél a legfrissebb építőipari ellenőrzési szoftverek használatára (pl. Plandoc, Bauapp, Planradar)
  • önállóan tudj döntést hozni a rád bízott feladatokban

Előnyt jelent

  • 1-3 év tapasztalat kivitelezés, tervezés vagy műszaki ellenőrzés területen
  • CAD ismeret
  • angol nyelvtudás
  • kamarai jogosultság
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • fiatal, jó hangulatú csapat
  • kiváló munkakörnyezet
  • átlag feletti bérszínvonal
  • magas szakmai színvonal, megfelelő támogatás a munkavégzéshez
  • egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lehetsz, ahol mindig megadjuk a számodra megfelelő kihívást jelentő feladatot
  • tapasztalt kollégáink folyamatosan fejlesztik a tudásod
  • a munkavégzés helye a XIII. kerület
  • nagyprojektek, színvonalas munkák képezik a megbízásainkat
  • közös céges programok (grillezés, kerékpár, gokart, stb.)

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Cégünk magas szakmai színvonalú projektvezetési és műszaki ellenőri szolgáltatásokat nyújt közepes és nagy volumenű építési projekteken.
10 fő feletti stabil alkalmazotti létszámmal rendelkezünk. Hitvallásunknak tekintjük kollégáink jólétét, szakmai fejlődését. Hisszük, hogy az ország egyik legszínvonalasabb szolgáltatását nyújtjuk megbízóinknak.

Jelentkezni lehet bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.