Junior energetikai tanácsadó

  • Cég neve

    MultiContact Consulting Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Főként energetikai és innovációs projektekben való aktív részvétel;
  • Szenior kollégák munkavégzésének támogatása szervezett projektcsapatokon belül;
  • Kapcsolattartás a projekten dolgozó többi kollégával, társszervezetekkel és az ügyféllel;
  • Projektfolyamatok, -feladatok végrehajtása;
  • Projekt adminisztráció végzése, határidők nyomon követése;
  • Közreműködsz a vállalt eredménytermékek összeállításában, szükség szerint adatgyűjtést végzel és üzleti elemzéseket, piaci kutatásokat készítesz;
  • Adatbázisok nyilvántartása és naprakész vezetése, riportok készítése;
  • A szakmai projektekben dolgozó tapasztalt vezetőidtől és a végrehajtásba bevont szakemberektől gyakorlati tudásbázist építesz az energetikai szektorról, értékes szakmai kapcsolatokra teszel szert.

Elvárások

  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van;
  • Ismersz projektmenedzsment módszertanokat;
  • Felsőfokú gazdasági, műszaki, informatikai vagy jogi végzettséggel rendelkezel;
  • Ügyfélközpontú, üzleti irányultságú gondolkodásmód jellemez;
  • Kiváló felhasználói szintű irodai számítógépes ismereteid vannak (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet);
  • Munkádat precízen és pontosan látod el;
  • A határidők betartása nem okoz gondot;
  • Szeretsz csapatban dolgozni.

Előnyt jelent

  • A következő energetikai területeknek minimum az egyikén szerzett releváns tapasztalat: termelés, kereskedelem, infrastruktúra, energiahatékonyság, megújuló energetika, mérő mögötti megoldások;
  • Közigazgatási ismeretek;
  • Képes vagy önállóan kidolgozni és megoldani problémákat az ügyféligények figyelembevételével.

Amit kínálunk

  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező vállalat tagja lehetsz, határozatlan munkaviszony keretében;
  • Modern, igényes munkakörnyezetben van lehetőség fejlődni;
  • Belépésed követően bekerülsz mentoring programunkba;
  • Szakmai kihívást jelentő projekteket és feladatokat biztosítunk;
  • Szakmai fejlődésed képzésekkel támogatjuk.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A MultiContact Consulting Kft. immáron több, mint 20 éve jelen van a hazai munkaerőpiacon. Szolgáltatási kínálatunk az évek során folyamatosan bővült, így ma már minden olyan elemet tartalmaz, amely a klasszikus vezetési, igazgatási illetve az informatikai szakértői szolgáltatás tárgykörébe tartozik. Örömmel tölt el bennünket, hogy egyre bővülő ügyfélkörünk egyre összetettebb projektekkel bíz meg bennünket, elismerve dinamikusan fejlődő csapatunk hozzáállását és szakmai sikereit.

A „ Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével!