Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület (Modell) logo

Junior data engineer

  • Cég neve

    Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület (Modell)

  • Munkavégzés helye

    1125 Budapest, Szarvas Gábor út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szereped lesz a szervezet adatbázisainak és adattárházának (MS SQL Server, MySQL/MariaDB) üzemeltetésében és karbantartásában.
  • Aktívan részt veszel a data pipeline-ok karbantartásában és fejlesztésében, melyeknek célja az adatok hatékony és biztonságos mozgatása (Python nyelven).
  • Biztosítod a rendszeres és ad-hoc adatigények kielégítését az adatinfrastruktúra megfelelő kiépítésével és működtetésével.

Elvárások

  • Rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel (informatikai / adatkezelési területen), vagy ennek megfelelő gyakorlattal.
  • Van tapasztalat vagy alapos ismereted adatbázisok és adattárházak kezelésében és karbantartásában (MS SQL Server, MySQL/MariaDB).
  • Nincs olyan SQL (DDL, DML, DCL) kérdés, amivel zavarba lehet hozni.
  • Ismered a Python nyelvet is.
  • Jártas vagy MS Office környezetben és programcsomagokban (pl. excel).
  • Képes vagy a különböző forrásokból származó adatok struktúrájának felismerésére és kezelésére.
  • Jól strukturálsz adatokat és hatékonyan optimalizálsz az adatfeldolgozási folyamatokat.
  • A problémákban és a változásokban a lehetőséget látod.
  • Bárkivel megtalálod a közös hangot.
  • Szívesen sajátítasz el új technológiákat.

Előnyt jelent

  • Excelben és Python nyelven is profi vagy.
  • A Power BI sem ismeretlen számodra.
  • Olyat is tudsz SQL-ben, amit mások nem (DQL, DTL).
  • Van tapasztalatod MS SharePoint kezelésében.

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • A határidők betartása mellett rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőség
  • Piacképes jövedelem, cafeteria juttatás
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

Szervezeti egységünk célja, hogy a Jelenlét módszer segítségével a Magyarországon leszakadó, mélyszegénységben lévő településeken diagnózisalapú, komplex fejlesztő munkát valósítson meg. A Jelenlét lényege: a kirekesztett közösségekkel együtt, helyben, közösen feltárni a problémákat, azokra választ adni, s együtt megtalálni a kivezető utat.
A bevont települések növekedésével folyamatosan bővítjük a terepen dolgozók, valamint a program hátterét támogató irodai csapatainkat.

Pályázatodat (szakmai önéletrajz a bruttó fizetési igény megjelölésével) a jelentkezem gombra kattintva várjuk.