Junior controller

  • Cég neve

    BFB plus Kft.

  • Munkavégzés helye

    2212 Csévharaszt

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Közreműködés a vállalatcsoport havi/negyedéves/éves értékesítési tevékenységének reportingjában, elemzésében,
  • Finance controller munkájának támogatása, helyettesítése.
  • Számlázási folyamatok támogatása,
  • Vállalatirányítási rendszer karbantartása (adatok, listák, törzsek stb),
  • Részvétel controlling folyamatokat éríntő projektekben, szoftver upgrade, szoftver bevezetés,
  • Reklamációs folyamatok felügyelete kontrolling szempontból.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség,
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete , különösképpen Excel (pivot, fkeres, ha, szumha függvények stb.),
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Saját gépjármű szükséges, mert telephelyünk tömegközlekedéssel nem megközelíthető.

Előnyt jelent

Vállalatirányítási rendszerekben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Stabil munkalehetőség, szakmai fejlődés,
  • Fiatalos csapat, kellemes légkör egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • Versenyképes fizetés,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • Egészségmegőrző bónusz,
  • Bejárás támogatása (30,-Ft/km),
  • Próbaidő után home office lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert, belga tulajdonban lévő, kisállateledel gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport tagja, amely Csévharaszton található (Monortól ~8 km).

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.