CML Construction Services Zrt. (A STRABAG SE szolgáltatóegysége) logo

Junior Contract Manager

    CML Construction Services Zrt. (A STRABAG SE szolgáltatóegysége)

  • Munkavégzés helye

    1117, Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Job-ID: req59522

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre. Építsd velünk a jövőt!

A CML Construction Services Zrt. a STRABAG SE 100%-os tulajdonú leányvállalata. Feladata a konszernhez tartozó társaságok számára jogi támogatás nyújtása az építőipari tevékenység szakaszai során. Központi szolgáltató egységként a CML az operatív területeken dolgozó kollégákat a projektek teljes időtartama alatt, annak minden fázisában támogatja. Az építési projektek nyomonkövetése akár egyetlen telefonbeszélgetést is jelenthet a szükséges ponton bekapcsolódva, de akár több hetes, illetve állandó a projektet végigkísérő támogatást is.

Feladatok:

A Contract Manager fő feladata a projektvezetés támogatása annak érdekében, hogy a kivitelezés során felmerülő vitás helyzetekben eredményesebben tudja a cég érdekeit képviselni. Szorosan együttműködik a kivitelezést műszakilag és gazdaságilag irányító kollégákkal, valamint a vállalati jogtanácsosokkal. Értelmezi az építési szerződés rendelkezéseit. Amennyiben kivitelezési folyamatok eltolódnak a tervezett ütemezéshez képest, feltárja a kiváltó okokat. A szerződések műszaki tartalmának változása esetében meghatározza annak költség vonzatát, és tisztázza, melyik fél köteles azt viselni. Elkészíti az érdekérvényesítéshez szükséges dokumentációkat.

Elvárások:

  • építőmérnöki egyetemi végzettség
  • utazási hajlandóság belföldön
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • precizitás, analitikus gondolkodásmód, problémamegoldó készség
  • proaktivitás, rugalmasság, asszertivitás, szervező készség
  • kommunikációs és tárgyaló készség, csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Széleskörű képzési lehetőségek
  • Változatos karrierlehetőségek, szakmai fejlődés
  • Parkoló
  • Tisztességes és piacképes fizetés
  • Modern eszközökkel felszerelt kávé- és teakonyha
  • Egészségprogramok
  • Céges rendezvények, programok
  • Jó megközelíthetőség

Fontos számunkra a munkatársak szakmai fejlődése, ebben aktívan támogatunk. Így lehetőséged nyílhat a CML Academy képzésén való részvételre. Erre a 3 hónapot átölelő, 4 modulból álló Contract Management oktatásra külföldi telephelyeken kerül sor. A szakmai tudnivalók mellett itt megismerkedhetsz más országok konszernegységeinél hasonló pozícióban dolgozó kollégákkal is, ezáltal megalapozhatod a kapcsolati rendszeredet a STRABAG konszernen belüli sikeres szakmai karriered érdekében. Emellett színvonalas irodai környezet, kompetens kollégák, változatos tevékenység, izgalmas projektek, érdekes tárgyalások várnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a régióközpontunkra jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fogsz találkozni.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.