Junior BI Riportolási Munkatárs

  • Cég neve

    Invitech ICT Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest I. kerület

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az Invitech ICT Services Kft. Pénzügyi igazgatósága az Üzleti Intelligencia (BI) csapatba Junior Riportolási Munkatársat keres júliusi kezdéssel. Ha szereted az adatokat és érdekel hogyan lehet az adatokból minél több információt és összefüggést kinyerni és ezáltal támogatni az adatvezérelt döntéshozatalt, akkor várunk csapatunkba, ahol a következő feladatokkal találkozhatsz:

Ezek lesznek a feladataid

  • Belső és külső (ügyfél) eseti és rendszeres riport igények önálló elkészítése;
  • Önkiszolgáló riportolás támogatása – adatvizualizációs eszközökkel;
  • Adatgazdasági feladatok: fogalomtárak, adatszótárak és riport leltár karbantartása;
  • Riportolási folyamatok fejlesztéseinek támogatása;
  • Részvétel adatbázis migrációs sprintekben.

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Informatikai és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség;
  • Együttes üzleti és informatikai gondolkodásmód, erős analitikus képességekkel;
  • SQL tapasztalat és vagy Önkiszolgáló riporting jártasság (pl. MS Power BI, Python);
  • Nyitottság új, innovatív informatikai és elemzési módszerek megismerésére, kiaknázására.

Miért válassz minket?

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások (Cafeteria, csoportos élet-és balesetbiztosítás)
  • Home Office, rugalmas munkavégzés
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége
  • Széleskörű munkavállalói kedvezmények
  • Korszerű nagyvállalati technológiai környezet
  • Szakmailag felkészült, összetartó, támogató csapat
  • Vállalati csapatépítő programok
  • Belső ajánlási rendszer pénzjutalommal

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • MS Power BI vagy egyéb adatvizualizációs szoftverek ismerete, dashboard építési tapasztalat;
  • MS Office (Power Query és Power Pivot) gyakorlati szintű ismerete;
  • Oracle jártasság / MS SQL jártasság;
  • Adattárházas környezet ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor