Coca-Cola HBC Magyarország Kft. logo

Junior Beszerző

  • Cég neve

    Coca-Cola HBC Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunaharaszti

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Mindig is érdekelt, hogy hogyan kerülnek a termeléshez szükséges alapanyagok biztosításra,  hogyan választjuk ki a javításokért felelős szolgáltatókat és egyáltalán mi az a rendszer ami alapján megszületnek ezek a döntések? Akkor a beszerzés a te világod! Csapatunk keresi új Junior Beszerző tagját, akit bevezethet ennek a területnek az izgalmas világába, itt mindent megtanítunk neked!

MIK LENNÉNEK A FELADATAID?

  • Időd legnagyobb részét az árak kalkulációjával töltenéd, amiket a rendszerben is vezetsz, hogy visszakötvethető és jól strukturált adatokkal rendelkezzünk a döntéshozatalokkor
  • Részt vehetsz a szolgáltatókkal való tárgyalásokon és megtanulhatod a tárgyalási technikák alapján
  • Képviseled a beszerző csapatot a beszállító partnereink, illetve a társosztályok kapcsolattartójaként

VÁRJUK A JELENTKEZÉSED, HA:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel vagy közel állsz a diploma megszerzéséhez
  • Igazi excel ninja vagy és értesz a függvények, Pivot tábla nyelvén
  • Szereted átlátni a rendszereket, logikáddal a bonyolult adatsorokat is megszelídíted
  • Megoldásorientált és pozitív hozzáállás jellemez
  • Szeretnél egy szakmát a legjobbaktól megtanulni. Csaptunk melletted lesz, hogy segítsen
  • Tudod vállalni, hogy 50%-ban Dunaharaszti irodánkból dolgozol a csapattal

CÉGES BUSZJÁRAT MEGÁLLÓI:

  • Pest: Örs vezér tér, Határ út, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár
  • Buda: Széll Kálmán tér, Gellért tér, Mol Székház, Savoya park, Campona

 A Coca-Cola HBC befogadó munkáltatóként hisz a sokszínűség erejében. Mindenki számára egyenlő lehetőségeket biztosítunk származástól, bőrszíntől, vallástól, életkortól, fogyatékosságtól, szexuális irányultságtól vagy nemi identitástól függetlenül. Csatlakozz hozzánk és légy egy olyan vállalati kultúra részese, ahol mindenki otthon érzi magát és hozzájárul a közös sikerekhez.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc
  • Projektmenedzsment