BudafokOne Logisztikai Park Kft. logo

Beszerzési asszisztens / Junior beszerző

  • Cég neve

    BudafokOne Logisztikai Park Kft.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest, Nagytétényi út

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • az üzemeltetési csapat tagjaként szervezi a beruházásokhoz, átépítésekhez, állagmegőrzéshez szükséges beszerzéseket,
  • folyamatos kapcsolatot tart az alvállalkozókkal és beszállítókkal
  • folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a bérlőkkel és a logisztikai parkok facility managment tevékenységét ellátó cég képviselőivel
  • az üzemeltetési vezető munkájának napi szintű támogatása
  • szoros együttműködés a pénzügyi területtel, a havi bejövő és kimenő számlák rendszerezése és előkészítése a könyvelés számára, általános adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • 2-5 év irodai munkatapasztalat
  • nyitottság az újra, tanulási képesség
  • jó kommunikációs készség személyesen és online is
  • magas motiváció, csapatjátékos mentalitás
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • üzemeltetési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat (ipari/irodai kereskedelmi ingatlan)
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • dél-budai vagy környékbeli életvitel

Amit kínálunk

A nagy értékű saját tulajdonban lévő raktárak és irodák bérbeadása stabilitást és pénzügyi biztonságot jelent.
Az új kolléga - a csapat fontos tagjaként - együtt fejlődhet a dinamikusan növekvő céggel, építheti karrierjét velünk. Értékes tapasztalatot szerezhet továbbá a városi logisztikai parkok üzemeltetése területén, amelyek az e-kereskedelem számára a jövőben nélkülözhetetlenek lesznek. A beszállítókkal, alvállalkozókkal és a bérlőkkel való folyamatos kapcsolattartás nemcsak változatossá teszi a napi munkát, de értékes kapcsolati hálót és tudást is biztosít a kolléga részére.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Budafokone Logisztikai Park Kft. - szorosan együttműködve testvérparkjával, az ÚjbudaOne Logisztikai Parkkal - jelentős további növekedést tervez a következő évekre a városi logisztika területén. A magyar tulajdonú csoport jelenleg 26,000 négyzetméter összterületű saját raktárait és irodáit adja bérbe vállalati ügyfelei részére. A stabil működést a dél-budai prémium elhelyezkedés, a stabil bérlői kör, valamint a prémium kategóriás raktárak és irodák biztosítják.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.