Junior beruházási mérnök

  • Cég neve

    Bonafarm Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6600 Szentes

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Zöld és barnamezős telepi technológiai beruházások lebonyolítása, tervezésében való részvétel.
  • Nagyértékű építészeti-épületgépészetet érintő valamint elektromos és közüzemi telepi beruházások előkészítése, a beruházások felügyelete.
  • A beruházások műszaki specifikációjának részletes kidolgozása, részvétel a helyszíni bejárásokon, az ajánlatadás során a kivitelezők részére műszaki támogatás nyújtása.
  • A társaság műszaki technikai-technológiai színvonalának elemzése, értékelése, fejlesztési javaslatok kidolgozása.
  • A beruházások lebonyolítása a tervezéstől az átadáson keresztül a műszaki dokumentálásig.
  • Állattartó telepek korszerűsítése pályázatok összeállításában való aktív részvétel, az elszámolások nyomonkövetése, szoros együttműködés a támogató szervezetekkel.
  • Heti riportálás közvetlen vezető felé.

Elvárások

  • rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel (építészmérnök, építőmérnök vagy épületgépész)
  • van B kategóriás jogosítványod,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereted van,
  • független, önálló munkavégzés, komplex gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség, magabiztosság jellemző rád,
  • jó kommunikációs és tárgyalókészség jellemez.

Előnyt jelent

  • Beruházásokban (tervezés, kivitelezés, beszerzés) szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • Szentes és környékbeli lakóhely,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Céginformáció

Bonafarm Zrt.  a Bonafarm Csoport menedzsment cége, amely a csoportszintű stratégia kialakításáért, a szinergiák kihasználásáért és a közös feladatok elvégzéséért felelős. Célja az integráció elősegítése a kiemelt területeken, beleértve a csoport dolgozóinak valódi, egymást támogató közösséggé válását is.
A Bonafarm Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.