Junior árazási szakértő (határozott idő)

  • Cég neve

    DB Cargo Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    9024 Győr, Eszperantó út 12.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Árajánlatkérések kezelése, kalkulációk készítése és az ezzel kapcsolatos megbeszéléseken való részvétel angol nyelven
  • Leközlekedett vonatok számlázása
  • Szerződések összeállítása, ellenőrzése és aláírásra történő előkészítése
  • Fuvarokhoz utóelemzés készítése, kiajánlott díj összehasonlítása a tényleges költséggel
  • A megrendelt kiegészítő szolgáltatások partnerek felé történő teljesítés igazolása, ellenőrzése
  • Havi zárási folyamatok támogatása: várható költségek becslése, költségek leosztása a szervezeti egységek között, bevétel becslés készítése
  • Társterületekkel való együttműködés
  • Riportok és kimutatások készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség közgazdasági, logisztikai vagy szállítmányozási szakirányon
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete

Előnyt jelent

  • Vasúti szakmai ismeretek és tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidőt biztosítunk, részben távmunka lehetőséggel
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozhatsz
  • támogatjuk személyes fejlődésedet, képzésedre nagy gondot fordítunk
  • elismerjük hűséges munkavállalóink munkáját

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A DB Cargo Hungária Kft. egy folyamatosan növekvő igazi magyar, de ugyanakkor európai háttérrel is rendelkező vasúti vállalat. Meggyőződésünk, hogy egy vállalat fejlődéséhez mindenképpen szükséges a képzett munkaerő, legyen szó fizikai vagy szellemi tevékenységről. A DB Cargo Hungária mindig kiemelt figyelmet fordít arra, hogy a megfelelő szakembereket megtalálja. A nemzetközi háttér pedig segítséget nyújt ahhoz, hogy a hazai ismeretek mellett külföldi tapasztalatokat is szerezhessenek a munkavállalók.