Junior adótanácsadó

  • Cég neve

    NCG Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Legfőbb feladatod adótanácsadói vélemények elkészítése lesz. A legnagyobb szakmai kihívás a jogszabályi környezet folyamatos változása, illetve az, hogy nincs igazán két egyforma projekt és a munkák közben is folyamatosan merülnek fel váratlan kihívások, amiket talpraesetten kell megoldani.

Feladatok

  • Az adótanácsadás tárgyát képező kérdések jogszabályi hátterének és szakirodalmának kutatása, elemzése
  • Részvétel a tanácsadó vélemények, adóoptimalizálási lehetőségek, új adóhatékony struktúrák kialakításában
  • Az írásbeli tanácsok tervezetének elkészítése
  • Az ügyfél által kért adókalkulációk, adóbevallások elkészítése, számlák kiállítása, adatszolgáltatások teljesítése
  • Részvétel az ügyféllel történő (online) megbeszéléseken és feljegyzések készítése
  • A szakmai tudás folyamatos fejlesztése, részvétel a belső tréningeken és a javasolt vagy választott külső képzéseken

Elvárások

Ez a munkakör akkor ideális számodra, ha jó szövegértelmezési és szövegalkotási képességekkel bírsz, emellett analitikus gondolkodással, és rendszerszemlélettel rendelkezel, továbbá rendkívül motivál, hogy nálunk a legkülönfélébb adózási területeket ismerheted meg mélyebben, amiből idővel komolyabb gazdasági / üzleti tudásanyagot halmozhatsz fel.

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy / számvitel / adózás előny)
  • Jó fogalmazási készség
  • Analitikus gondolkodás, precizitás
  • Rugalmasság, gyors alkalmazkodás a változásokhoz
  • Magabiztos számviteli ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Word és Excel használat

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • A szakmai fejlődést segítő tréning és mentoring rendszer
  • Jó hangulatú csapat és jól szervezett munkavégzés
  • Színvonalas iroda Buda központi részén
  • Work-life balance biztosítása
  • Home-office
  • Rendszeres teljesítményértékelés
  • Izgalmas szakmai kihívások, projektek, értékteremtő feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Home-office juttatás
  • Tetszőlegesen felhasználható éves tréning-költségkeret

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Niveus Consulting Group elsősorban közép- és nagyvállalatok számára nyújt adótanácsadási, transzferárazási, tranzakciós tanácsadási, jogi, könyvvizsgálati, valamint komplett könyvelési és bérszámfejtési szolgáltatást. Több mint 7 éve tagja vagyunk egy független könyvvizsgáló, könyvelő és adótanácsadó cégeket tömörítő nemzetközi hálózatnak, a DFK International-nek, ami a világ 90 országában több, mint 200 tagvállalattal van jelen.

Büszkék vagyunk rá, hogy magyar alapítású, magyar tulajdonban lévő cégként a Niveus több, mint 16 éve jelen van a piacon, jelenleg közel 50 fős csapattal közel 600 ügyfelet kiszolgálva. A munkában szeretjük a nagyvállalati profizmust, ami laza, jókedélyű légkörrel és rugalmassággal párosul. Cégünk folyamatos bővülése miatt keressük új kollégánkat junior adótanácsadó munkakörbe. Ha egy fiatal csapat tagjaként komplex rálátást szeretnél szerezni a szakterületedre és szívesen kibontakoznál, Téged is várunk!

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldd el részünkre az önéletrajzodat.