Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Junior Accounts Receivable Accountant

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

• Napi kommunikáció az ügyfeleinkkel
• Részvétel a számlázási folyamatban
• A behajtási folyamatban való részvétel
• Lejárt követelések és a vevőegyenlegek folyamatos figyelése
• Számlázási problémák és ügyfélszámla-lekérdezések kezelése
• Rendszeres és ad hoc riportok készítése

Elvárások

• Minimum 1 év tapasztalat pénzügyi munkakörben
• Magabiztos számviteli és Excel ismeretek
• Alapszintű angol nyelvtudás
• Pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
• Precíz munkavégzés
• Problémamegoldó képesség
• Proaktív és következetes gondolkodás

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Cafeteria
  • Céges laptop és mobiltelefon

Céginformáció

Saját pénzügyi csapatunkba keresünk Junior Accounts Receivable Accountant kollégát, budapesti irodánkba.

A Manpower globális vezető szerepet tölt be a munkaerő-közvetítés és a munkaerő-kölcsönzés területén, és minden méretű szervezet számára folyamatos munkaerő-közvetítési megoldásokat kínál az üzleti agilitás és versenyképesség fokozása érdekében.Szellemi és fizikai munkakörökre, belépő szintű pozícióktól kezdve egészen felsővezetőkig, speciális szaktudást igénylő állások kapcsán, iparágtól függetlenül minden területen nyújtunk toborzási szolgáltatást.