Junior accountant

  • Cég neve

    ALEF Distribution HU Kft.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Váci út 30.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Responsibilities

  • Napi / heti rendszeres könyvelési feladatok:
    • bankkivonatok könyvelése
    • szállítói számlák postolása
    • kiszámlázások, előlegszámlák kiállítása
  • Aktív részvétel a havi és az év végi zárási folyamatban
  • Mérlegszámlák összepontozása, problémák feltárása, jelzése, megoldása
  • Tárgyi eszközök körüli teendők, analitikájának karbantartása
  • Időbeli elhatárolások elszámolása és egyéb zárási teendők
  • Segítségnyújtás a főkönyvelőknek adóbevallások előkészítésében, KSH jelentések és egyéb hatósági jelentések beadásával
  • Az audit folyamatok támogatása
  • Számviteli osztályhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Esetleges helyettesítések

Requirements

  • Az alapvető magyar számviteli és adózási folyamatok, szabályok és elvek ismerete
  • Munkájára igényes, precíz és hatékony személyiség
  • 2 év könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, jó csapatjátékos
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás az elvégzett munkáért
  • Képes változó értékesítésorientált üzleti környezetben dolgozni
  • Jól gazdálkodik az idővel és betartja a határidőket
  • Céghez való lojalitás
  • Jó angol nyelvtudás – elsősorban írásban

Nice-to-have

  • Navision vagy Business Central ismerete

What we offer

  • Stabil és megbízható céges háttér
  • Érdekes és összetett feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet, barátságos kollégák
  • Nasiszekrény és italok az irodában
  • Vonzó bérezési csomag
  • Cafetéria, munkába járás támogatása
  • 6 nap Home Office lehetőség havonta
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Workplace extras

  • Shower
  • Bicycle storage
  • Free fruits, snacks
  • Free coffee, soft drinks

Company info

Az ALEF Distribution HU Kft. az egyik meghatározó szereplője a magyar IT disztribúciós piacnak. Elkötelezetten támogatjuk partnereinket, hogy sikeresek legyenek az informatika világában és segítünk nekik teljeskörű megoldást és szolgáltatási portfóliót nyújtani a vevőik számára. Cégünk az ALEF csoport tagja, amely 9 országban van jelen több mint 277 millió USD éves árbevétellel és 380 munkavállalóval a régióban.

How to apply

Fényképes szakmai önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével.