Agilis csapatvezető (scrum master) trainee

  • Cég neve

    PROgile Tanácsadó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Austria

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

EGYEDI LEHETŐSÉG, hogy tanulmányi szerződés keretében kapj VÁLLALKOZÓI PROJEKTMUNKÁKAT KÜLFÖLDÖN AGILIS CSAPATOKAT támogató VEZETŐKÉNT a PROgile tapasztalt szakemberekből álló csapatának képviseletében. Ehhez először egy rövid, magas színvonalú, hivatalos tanúsítványt biztosító, INGYENES IT Scrum Master/ Agile Coach képzést biztosítunk.

A szerepkör olyan napi feladatokat foglal magában, mint például:

  • az agilis csapatvezetés,
  • agilis ceremóniák lebonyolítása,
  • tanácsadás agilis módszerekkel kapcsolatban,
  • projektmenedzsment segítése,
  • vállalati átalakításokban való részvétel,
  • valamint agilis gyakorlatokkal kapcsolatos csapat-coaching.

Elvárások

Legyen

  •  TÁRGYALÁSI SZINTŰ NÉMET NYELVTUDÁSOD,
  • egyetemi vagy főiskolai végzettséged,
  • asszertív kommunikációs és proaktív facilitációs készséged,
  • jó probléma megoldó képességed
  • ezen kívül elengedhetetlen a NYITOTTSÁG KÜLFÖLDI HELYSZÍNI vagy hibrid MUNKAVÉGZÉSRE is.

A TÖBBIRE MEGTANÍTUNK MI!

Előnyt jelent

  •  Diploma kapcsolódó területen
  • A vállalati kultúraváltás és az agilis átalakulások ismerete
  • Agilis módszertanok és portfóliókezelés ismerete
  • Tapasztalat az agilis gondolkodásmóddal, a SCRUM-mal vagy az agilitás skálázásával kapcsolatban
  • Projektmenedzsmentben vagy módszertani szakértői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vonatkozó tanúsítványok (pl. Certified Scrum Master)

Amit kínálunk

Tanulmányi szerződés keretében ingyenes, hivatalos SAFe Scrum Master tanúsítványt biztosító tréninget, majd nyári gyakorlatot biztosítunk, mielőtt ősztől külföldi projektmunkákra közvetítenénk!
Később munkájuk során kollégáink folyamatosan tapasztalatot szereznek a SCRUM kihívásairól, az agilis gondolkodásmód irányába történő kultúraváltásról és a skálázott agilis portfóliókezelésről.

Céginformáció

A PROgile.eu tapasztalt tanácsadók hálózata, akik határozott időre vezetői illetve módszertani szakértői pozíciókat töltenek be nagyvállalatoknál, különböző iparágakban, főleg a DACH+HU régióban. Tevékenységeink között agilis coach és scrum master erőforrásokat biztosítunk, szakmai/ metodológiai képzéseket illetve menedzsment workshopokat tartunk vagy akár támogatást adunk teljes vállalati transzformációs programokban.

Várjuk önéletrajzod és rövid motivációs leveled!