Jövedéki és vám ügyintéző

  • Cég neve

    ''Magyar Duty-Free'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Jövedéki termékek szállításával, nyilvántartásával kapcsolatos feladatok
  • Vámkezelésekkel kapcsolatos napi feladatok
  • Környezetvédelmi termékdíj, EPR, DRS nyilvántartással kapcsolatos feladatok
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel szóban és írásban
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret: Word, Excel (teszteljük)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Vám és/vagy  Jövedéki ügyintézői végzettség
  • Mindsoft program ismerete
  • SAP ismerete
  • Raktározási adminisztráció területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi cég nyújtotta biztos háttér
  • Piacképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai továbbképzések

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Több mint 600 Duty Free üzletet számláló nemzetközi vállalatunk, egyedülálló termékkínálatával, különleges élménnyé varázsolja az utazás alatti vásárlást. A 140 éves kereskedelmi tapasztalatunknak és munkatársaink szenvedélyének köszönhetően a világ minden szegletében az utazóközönség igényeinek szolgálatában állunk. Hamburgtól Isztambulon át Sydney-ig a világ számos pontján, kollégáink átfogó termékismerettel és rendkívüli szolgáltatásokkal várják az utasokat. Közös célunk, hogy örömöt szerezzünk a vásárlóinknak és ennek elérése érdekében nálunk mindenki tehetsége legjavát nyújtja.
A Heinemann Duty Free palettáján a kiváló minőségű nemzetközi és magyar termékek mellett megtalálhatóak a legnagyobb parfümházak kozmetikai cikkei, valamint prémium kategóriás textil termékek, kiegészítők és játékok.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.