RSG Group Hungary Betéti Társaság logo

John Reed recepciós (részmunkaidő)

  • Cég neve

    RSG Group Hungary Betéti Társaság

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

VÁLLALATI LEÍRÁS

Az RSG Group több,mint 6,4 milliós taglétszámával a fitnesz ágazat piacvezetőjévé vált a világon. Tagjainkkal osztozunk az erőben, teljesítményben, kitartásban, és eltökélt szándékunk, hogy lendületbe hozzuk a dolgokat. Jelenleg már 48 országban több, mint 1.000 helyen képviseltetjük magunkat, és 41.000 munkatársunkkal erős csapatot képezünk. Munkánk során mindannyian nap, mint nap a legjobb tudásunkat nyújtjuk, és a munka okozta örömünk töretlen. A mindennapi feladatok ellátása mellett partnermárkáinkat – Gold’s Gym, LOOX Fitness Planer App, McFIT MODELS és High5 – is folyamatosan továbbfejlesztjük.

FELADATAID

Csapatunk fontos részeként segíted tagjainkat a recepción, továbbá különböző adminisztratív tevékenységek és könnyű takarítási feladatok tartoznak munkakörödbe, igény esetén a cég termékeit is értékesíted a tagoknak. A munkaidő heti 30 óra reggel 7 és este 10 óra között, részben hétvégén.

PROFILOD:

Pozitív és vidám természetű vagy, szívesen dolgozol csapatban és számodra mindig a vendégeink kívánsága az elsődleges. Közel áll hozzád a fitnesz és a sport. A számlák ellenőrzése, a megrendelések és készletek leltározása is a feladataid közé tartozik.
Előnyt jelent az angol/német nyelv ismerete és az edzői végzettség.
Kérjük szíves megértésedet, hogy csak hiánytalanul beérkező jelentkezéseket (legalább motivációs levél és önéletrajz) tudunk elfogadni.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Lelkes és motivált csapat vár rád egyedülálló környezetben
  • Ingyenes tagság egész Európában a McFIT stúdiókba és a High5 edzőtermekbe
  • A világ No. 1-jának részese leszel

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

ÖSSZEILLÜNK?

Válj Te is a JOHN REED részévé és küldd el pályázatod az alábbi 'Jelentkezem' gombra kattintva.