Jogtanácsos

  • Cég neve

    OVB Vermögensberatung Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 140.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív részvétel a jogi- és compliance terület mindennapi tevékenységeiben
  • Jogszabálykutatás, változáskövetés, jogi vélemények, állásfoglalások készítése
  • Szerződések és más okiratok, szabályzatok szerkesztése, véleményezése
  • Részvétel hatósági eljárásokban
  • Biztosítói, banki, pénztári partnerekkel, ügyfelekkel és tanácsadókkal történő kapcsolattartás
  • Jogi tanácsadás, üzlet- és folyamatfejlesztés támogatása

Elvárások

Téged keresünk, ha
  • jogi diplomával rendelkezel és érdeklődsz a pénzügyi jog, polgári jog, valamint a kapcsolódó jogterületek iránt;
  • pénzügyi jogi, polgári jogi területen versenyszférában szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel;
  • jövődet a versenyszférában, pénzügyi területen képzeled el, és szívesen szerzel tapasztalatot a kapcsolódó jogterületeken (adatvédelem, pénzmosás-megelőzés, fenntarthatóság, stb.);
  • érdekelnek a nemzetközi vállalati működésben rejlő kihívások és lehetőségek;
  • magas szintű írásbeli és szóbeli kifejezőkészség, proaktivitás, precizitás, jó problémamegoldó képesség jellemez.

Előnyt jelent

  • jogi szakvizsga
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyi, szakmai háttér;
  • széleskörű tapasztalatszerzés, jogi szakvizsga hiányában az ehhez szükséges gyakorlat megszerzésének lehetősége;
  • versenyképes jövedelem;
  • Mt. szerinti munkaviszony teljes munkaidőben, színvonalas irodai környezetben.

Céginformáció

Az OVB Vermögensberatung Kft. Magyarország meghatározó biztosítás- és pénzügyi szolgáltatás közvetítője
  • német anyavállalatunk több, mint 50 éves múltra tekint vissza, a magyar piacon 1993 óta vagyunk jelen;
  • célunk, hogy partnereink termékei és szolgáltatásai közül az ügyfeleink igényeihez és lehetőségeihez legközelebb álló pénzügyi megoldást kínáljuk.
  • Központi csapatunk az értékesítők minőségi feladatellátását támogatja: többek között jogi és megfelelőségi támogatással segítjük elő, hogy szerződött pénzügyi tanácsadóink magas színvonalú szolgáltatást nyújthassanak az ügyfelek részére.