Jogtanácsos

  • Cég neve

    Országos Mentőszolgálat

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Jogi állásfoglalások előkészítése;
  • Szerződések készítése, véleményezése, ellenjegyzése;
  • Belső szabályzatok, utasítások véleményezése, előkészítése, jogszabálytervezetek véleményezése, a jogszabályi változások nyomon követése;
  • Szervezet-szabályozó anyagok kidolgozása, folyamatos felülvizsgálata (szabályzatok, utasítások, stb.);
  • Előterjesztések készítése, jogi szempontú véleményezése;
  • Peres képviselet ellátása bíróságok előtt.

Elvárások

  • Jogi egyetemi végzettség;
  • Jogi szakvizsga;
  • MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete;
  • 3 - 5 év szakmai gyakorlat;
  • A jogi terület iránti elhivatottság, nyitottság az új ismeretek befogadására;
  • Büntetlen előélet;
  • A 2020. évi C. törvényben meghatározott speciális erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent

  • Egészségügyi jogi, egészségügyi igazgatási területen szerzett tapasztalat;
  • Munkajogi szakjogász végzettség, egészségügyi szakjogász;
  • Precizitás;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Nagyfokú munkabíró képesség, felelősségtudat;
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség.

Amit kínálunk

  • Szolgálati igazolvány, amely számos kedvezményre jogosít;
  • SZÉP-kártya juttatás;
  • Munkatársi, családi mobil flotta kedvezmény;
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás.

Foglalkoztatás jellege:

  • Határozatlan idejű;
  • Teljes munkaidős;
  • Egészségügyi szolgálati jogviszony.

A munkavégzés helye: Budapest

  • Részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél;
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul;
  • Elektronikus úton a lenti "jelentkezem" gombon keresztül.