JOGTANÁCSOS

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    III.kerület Szentendrei út

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

JOGTANÁCSOS

Feladatok

  • Cégcsoporton belüli szolgáltató szakterületek (beszerzési-, kommunikációs-, IT-, számviteli szakterület stb.) munkájának jogi támogatása
  • Szerződések véleményezése, szerkesztése
  • Egyéb jogi vonatkozású kérdésekben önálló jogvélemény, állásfoglalás kialakítása
  • A társasági vagy szakterületi szintű döntés-előkészítési folyamatok jogi szempontú támogatása, előterjesztések belső döntéshozatali anyagok véleményezése
  • A társaság belső szabályzatainak szerkesztésében, véleményezésében, jogi megfelelőségének biztosításában való közreműködés

Amit kérünk

  • Jogi egyetemi végzettség (jogi szakvizsga)
  • Jogász munkakörben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvismeret
  • MS Office programok felhasználószintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, komplex problémamegoldás, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Állami tulajdonú gazdasági társaságnál szerzett munkatapasztalat
  • Iparági ismeretek
  • IT- és adatvédelmi jog ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bér
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű munkakörnyezet, nyitott és motivált csapat

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó