Jogtanácsos

  • Cég neve

    MVM Émász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szeged

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Jogtanácsos

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Beszerzési, közbeszerzési eljárások jogi kontrollja
  • Szerződések, döntéshozatali előterjesztések, tájékoztatók és határozat-tervezetek készítése, ellenőrzése
  • Általános kereskedelmi jogi feladatok ellátása
  • Jogi állásfoglalások szakvéleményezése
  • Szakterületek támogatása jogi szakértelmet igénylő kérdésekben
  • Hazai és európai uniós jogszabályi környezet változásainak folyamatos figyelemmel kísérése

Amit kérünk

  • Jogi egyetemi végzettség, jogi szakvizsga megléte
  • Szakvizsgát követően legalább 3 év releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Releváns közbeszerzési gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű tárgyalási és érvelési, valamint döntéshozatali képesség
  • Pontosság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Nagyvállalati (nemzetközi) környezetben szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Teljesítmény alapján prémium
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó