Jogtanácsos

  • Cég neve

    BHS Trans Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi, Pallag utca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

BHS Trans Kft., mint Magyarország meghatározó Logisztikai Társasága extrém piaci környezetben is folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját Dunakeszi irodájába az alábbi pozícióra:

Jogtanácsos

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, amely garantálja a fejlődést a változó piaci környezetben is.
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat, ahol a szakmai tudás és tapasztalat cseréje elősegíti az egyéni és kollektív fejlődést.
  • Modern és magas színvonalú munkakörnyezet, ahol a legújabb technológiák és eszközök segítik munkádat, hozzájárulva a hatékony és eredményes munkavégzéshez.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Társaság működésének, döntéshozatali folyamatainak teljes körű jogi támogatása, egyéb jogi tevékenységet igénylő feladatok végrehajtása
  • A Társaság szerződéseinek, szerződésmódosításainak, munkaügyet érintő dokumentumainak, partneri megállapodásainak, jogi okiratainak, előkészítése, véleményezése, ellenőrzése
  • Polgári jogi, munkajogi tárgyú szerződések, perbeadványok véleményezése, előkészítése
  • Ügyfelek, partnerek és beszállítók szerződéseinek véleményezése, kiemelten a fuvarozás-szállítmányozás, logisztikai területen
  • A Vezetőség gazdasági és stratégiai döntéseinek, intézkedéseinek jogi szempontból történő előkészítése
  • A Társaság képviselete külső tárgyalásokon, bíróságon
  • Közreműködés a Társaság alapdokumentumainak, belső szabályzatainak kidolgozásában és aktualizálásában, a szabályzatok jogi véleményezése
  • Követelések, kintlévőségek jogi eljárás útján történő érvényesítése
  • Részvétel a belső projektek előkészítésében, megvalósításában, a projektek jogi támogatása
  • Folyamatos jogi tanácsadás a Társaság vezetői által igényelt témakörökben
  • Jogszabályváltozás figyelés, jelentés, törvényi változások hatásainak felmérése, változásokra való reagálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jogi diploma és szakvizsga
  • Minimum 5 év versenyszférában hasonló pozícióban töltött munkatapasztalat,
  • Motivált, proaktív személyiség
  • Elhivatottság és lojalitás
  • Eredmény és megoldás-centrikus gondolkodás
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó