Jogi ügyintéző

  • Cég neve

    Óbudai Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Doberdó út 6.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Óbudai Egyetem – Oktatási Főigazgatóság

Az álláshoz tartozó elvárások, lényeges feladatok:

  • az Óbudai Egyetem oktatásszervezéssel kapcsolatos szabályozó dokumentumainak frissítése, gondozása angol nyelven
  • az oktatással kapcsolatos ügyrendek és eljárási rendek felülvizsgálatának, módosításának előkészítésében, angol nyelvre fordításában történő közreműködés
  • az Oktásási Főigazgatósághoz tartozó folyamatban lévő ügyek koordinálásában történő együttműködés
  • az oktatási rektor-helyettes hatáskörébe tartozó beszámolók készítésében történő hatékony együttműködés
  • szakmai dokumentumok, elemzések készítése, véleményezése,
  • a hallgatói panaszok, fellebbezések kezelésében történő hatékony, aktív részvétel

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Egyéb feltételek (csak felvétel esetén):

  • büntetlen előélet, illetve nem áll a tevékenység folytatását kizáró foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • megbízhatóság, terhelhetőség,
  • önálló és csapatban történő munkavégzés, precizitás,
  • jó kommunikációs, helyzetfelismerő és problémamegoldó készség,
  • proaktivitás

Szükséges végzettség:

  • egyetemi végzettség jogász szakon

Szükséges nyelvtudás:

  • felsőfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • angol jogi szaknyelv - gyakorlatban is - hasznosítható ismerete

Foglalkoztatás jellege:

  • határozatlan munkaviszony, teljes munkaidő (jelenléttel)

Munkavégzés helye:
1034 Budapest Doberdó út 6.

  • szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél bérigény megjelöléssel,
  • a végzettséget és/vagy képzettséget igazoló okiratokat felvétel esetén eredetben bemutatni szükséges,
  • a kiválasztási eljárásra vonatkozó adatkezelési tájékoztató, ami a weboldalon érhető el
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén eredetben bemutatni szükséges),

A munkakör betöltésének várható időpontja:

  • elbírálás után azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó